Ónyxové šperky

ONYX

Čierny onyx je polodrahokam a je členom kryštálovej rodiny. Vzhľadom k svojej hlbokej a tmavej čiernej farbe si získal popularitu v klenotoch.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

ONYX

Čierny onyx je polodrahokam a je členom kryštálovej rodiny. Vzhľadom k svojej hlbokej a tmavej čiernej farbe si získal popularitu v klenotoch. Čierny onyx znamená moc a silu. To bolo používané už počas staroveku Grékmi a Rimanmi, ktorí verili, že je ochranca proti zraneniam, smole a dokonca hnevom bohov. Onyx je tiež spomenutý v Biblii v rôznych bodoch. V súčasnej dobe, šperkový trh je zásobovaný z Argentíny, Brazílie a Indie, kde sa čierny onyx ťaží. Drahé a vzácne čierne ónyxy sú kameňmi mesiaca Júl, znamenia zverokruhu Kozorožca a planéty Saturn

Glamira vyberá čierne onyxy v kvalite AAA a kombinuje ich so špeciálnym designom pre mužov. Glamira profesionálny tím vie, že dobre ladí s chladnými kovmi, ako platina, striebro a zlato. Takže si môžete prispôsobiť šperky s ónyxu a akejkoľvek farby / zliatiny. Inými slovami, môžete prispôsobiť akýkoľvek vybraný kus a vtvoriť si napríklad dvojicu ónyxových manžetových gombíkov. Alebo môžete použiť túto farbu noci do Vašich čiernych onyxových prsteňov ako výraz Vašej silnej, nezávislej osobnosti, ktorá nemôže byť vykreslená krátkodobými trendami! Glamira pozná spôsob, ako ukázať Vašu osobnosť v šperkoch z čierneho onyxu pre mužov.