x
 
   

Formulár vrátenia tovaru

 • Pracujeme na plný výkon a robíme maximum pre to, aby bol váš produkt doručený do odhadovaného dátumu. Z dôvodu obmedzení spôsobených prebiehajúcou pandémiou v niektorých prípadoch sa však z času na čas môžu vyskytnúť krátke oneskorenia. Vážime si vašu trpezlivosť a pochopenie v týchto zriedkavých prípadoch.


  Prosíme vyplňte a odošlite nižšie uvedený formulár pre vrátenie produktu. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o podmienkach vrátenia pred odoslaním, môžete navštíviť tento odkaz: https://www.glamira.sk/return-policy/

  1. Zmena veľkosti
  2. Gravírovanie
  3. Žiadosť opravy
  4. Výber peňazí
  Dôvod:
  Tovar je poškodený
  Niektoré časti chýbajú
  Toto nie je, čo som si objednal(a)
  Ostatné (do 1000 znakov)
  Spôsob platby *
  1. Kreditnej karty
  2. Bankový prevod
  3. Paypal
  Zvoľte tovar, ktorý chcete vrátiť :

  Vaša e-mailová adresa a číslo objednávky musí zodpovedať našim záznamom, aby ste mohli pokračovať v procese vrátenia tovaru. Uistite sa, že vaše číslo objednávky je správne a vaša e-mailová adresa je tá, ktorú ste pôvodne zadali pri vytváraní objednávky.

  Chcete dopravný štítok pre vrátenie vášho produktu?
  Áno, chem prepravný štítok za 10€
  1. Zanechanie produktu do servisného centra.
  2. Vyzdvihnutie produktu kurierom na mojej adrese.
  Prečítal(a) som si Všeobecné pravidlá a podmienky, ktoré som odsúhlasil(a).
  Neodstránil / a som zatavenie balenia.
  Produkt som nepoužil(a).
  Vráciam všetky doplnkové predmety (darčeková krabička, certifikát, reklamné predmety atď.) v mojej spätnej zásielke.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
 • Poznamenávame, že vaš požiadavok na vrátenie tovaru bude spracovaný podľa informácií, ktoré nám oznámite online. Akékoľvek písomné poznámky na vytlačenej žiadosti o vrátené nebudú brané do úvahy.
 • Aby sme boli schopný zabezpečiť rýchlu a efektívnu politiku návratnosti, tak nemôžeme meniť vaše požiadavky po odoslaní formulára. Skôr ako začnete s vyplňaním žiadosti, tak si dôkladne skontrolujte informácie, ktoré zadávate do žiadosti.
 • Proces zmeny veľkosti a opravy môže trvať 25 pracovných dní. V prípade, že máte blížiacu sa príležitosť, ako napríklad svadbu, odporúčame Vám, aby ste svoj produkt poslali po tejto príležitosti. V prípade, že uplynie 60-dňová lehota pred dátumom Vašej príležitosti, môžete sa obrátiť na náš tím zákazníckej podpory.
* Povinné polia