Formulár vrátenia tovaru

 • IMPORTANT NOTICE

  Given the uncertainty of the rapidly evolving coronavirus pandemic situation, we strongly advise you to hold your product until the situation is stabilized, to avoid any possible delays or problems during the transit of your return item.

  You can still submit your return request to inform us about your intent but please do not send your item until further notice. We will extend the time frame for your return, despite the 60-day limit. We will inform you when the delivery providers are fully operational again.

  Thank you for your understanding.

  Prosíme vyplňte a odošlite nižšie uvedený formulár pre vrátenie produktu. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o podmienkach vrátenia pred odoslaním, môžete navštíviť tento odkaz: https://www.glamira.sk/return-policy/

  1. Zmena veľkosti
  2. Gravírovanie
  3. Žiadosť opravy
  4. Výber peňazí
  Dôvod:
  Tovar je poškodený
  Niektoré časti chýbajú
  Toto nie je, čo som si objednal(a)
  Ostatné (do 1000 znakov)
  Spôsob platby *
  1. Kreditnej karty
  2. Bankový prevod
  3. Paypal
  Zvoľte tovar, ktorý chcete vrátiť :

  Vaša e-mailová adresa a číslo objednávky musí zodpovedať našim záznamom, aby ste mohli pokračovať v procese vrátenia tovaru. Uistite sa, že vaše číslo objednávky je správne a vaša e-mailová adresa je tá, ktorú ste pôvodne zadali pri vytváraní objednávky.

  Chcete dopravný štítok pre vrátenie vášho produktu?
  Áno, chem prepravný štítok za 10€
  1. Zanechanie produktu do servisného centra.
  2. Vyzdvihnutie produktu kurierom na mojej adrese.
  Prečítal(a) som si Všeobecné pravidlá a podmienky, ktoré som odsúhlasil(a).
  Neodstránil / a som zatavenie balenia.
  Produkt som nepoužil(a).
  Vráciam všetky doplnkové predmety (darčeková krabička, certifikát, reklamné predmety atď.) v mojej spätnej zásielke.
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
 • Poznamenávame, že vaš požiadavok na vrátenie tovaru bude spracovaný podľa informácií, ktoré nám oznámite online. Akékoľvek písomné poznámky na vytlačenej žiadosti o vrátené nebudú brané do úvahy.
 • Aby sme boli schopný zabezpečiť rýchlu a efektívnu politiku návratnosti, tak nemôžeme meniť vaše požiadavky po odoslaní formulára. Skôr ako začnete s vyplňaním žiadosti, tak si dôkladne skontrolujte informácie, ktoré zadávate do žiadosti.
 • Proces zmeny veľkosti trvá približne 25 pracovných dní. V prípade, že máte blížiacu sa príležitosť, ako napríklad svadbu, odporúčame Vám, aby ste svoj produkt poslali po tejto príležitosti. V prípade, že uplynie 60-dňová lehota pred dátumom Vašej príležitosti, môžete sa obrátiť na náš tím zákazníckej podpory.
* Povinné polia