Načítávanie...

VRÁTENIE

Upozorňujeme, že platobná transakcia vrátenia finančných prostriedkov môže trvať až 4-5 pracovných dní, v závislosti od typu banky.

Ponúkame Vám flexibilnu Záruku Vrátenia Tovaru, takže sa nemusíte obávať, že sa Vám nebude páčiť objednaný produkt. Vrátenie Tovaru a Záručná Lehota Vám umožňuje vrátenie Vášho produktu do 60 dní od prijatia objednávky, pokiaľ spĺňa podmienky vrátenia. Prosíme prečítajte si Záruku na Vrátenie produktu pre detailnejšie informácie.

Jediné čo potrebujete urobiť je, vyplniť online formulár na vrátenie tovaru, zadať možnosť zmeny veľkosti a vytlačiť kópiu formuláru, ktorú nám pošlete spolu s produktom. Môžete požiadať o zaslanie bezplatného meracieho prúžku, aby ste sa uistili o správnej veľkosti prsteňa. Prosíme prečítajte si Záruku na Vrátenie produktu pre detailnejšie informácie.

Nie, uistite sa prosím, či zasielate výrobok na zmenu veľkosti bez doplnkových predmetov, ako je krabička alebo certifikát. Nie sme schopný skladovať doplnky spolu s produktmi a preto by Vám tieto predmety neboli vrátené po dokončení zmeny veľkosti alebo opravy.

Nie, nedávajte si zmeniť veľkosť treťou stranou, pretože stratíte Vašu doživotnú záruku.

Nie, neponúkame túto službu pre produkty iných výrobcov.

Odstránenie gravírovania nie je štandardným servisom, ktorý ponúkame.

Môžete si vymeniť produkt ak spĺňa podmienky na vrátenie tovaru. Môžete si prečítať Podmienky na Vrátenie Produktu pre viac informácií. Prosíme berte na vedomie, že objednávky na zákazku nie je možné vrátiť alebo vymeniť.

Áno, môžete. Gravírovanie nie je prekážkou pre zmenu veľkosti.

Cena zmeny veľkosti záleží od produktu a taktiež od rozdielu zmeny medzi súčasnou a žiadanou veľkosťou. Druh kovu, počet kameňov, štýl produktu sú niektoré z faktorov ovplyvňujúcich cenu. Až nám pošlete výrobok späť, my vykonáme inšpekciu a určíme aký postup bude nasledovať. Potom Vás budeme informovať o cene.