Detské Šperky

Farebné a sladké: toto je spôsob, ako myslíme na naše deti, je to tak? Glamira s jeho očarujúcimi a jedinečnými dizajnmi pripravila veselú kolekciu pre slnečný svit našich životov - naše deti.

Detské Šperky
boderOBJAVTE VIAC
  • NÁRAMKY

    NÁRAMKY
    Lesklé a farebné náramky pre deti. Prezrite si kategóriu a nájdite niečo špeciálne pre vaše dieťa.

  • NOVÉ NÁHRDELNÍKY

    NOVÉ NÁHRDELNÍKY
    Prezrite si našu kolekciu a nájdite unikátne náhrdelníky určené len pre deti.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS
Načítávanie...

Šperky pre deti a bábätká – náušnice, prstene, náramky a náhrdelníky

Aj deti milujú šperky! GLAMIRA, so svojou kolekciou detských šperkov vrátane prsteňov, náušníc, náhrdelníkov a náramkov, vie, ako dosiahnuť kompromis medzi tým, čo deti chcú a tým, čo by ste im chceli kúpiť Vy.

Postavte im rebrík až do neba a nechajte ich vyliezť až navrch! Nepotrebujú, aby dospelí za nich písali ich príbehy a rozprávky -- avšak môžete im pomôcť rozvíjať ich svet fantázie, keď budete premýšľať a snívať rovnako ako oni! Môžete im podarovať diamantovú lienku, ktorá im prezradí tajomné kúzlo alebo môžete spolu vytvoriť motýlikov z ružového turmalínu, ktoré budú poletovať ponad krásne kvetinky a čarovné zvieratká zo sveta fantázie. S týmito farebnými drahokamami a kovmi, môžete vytvoriť šperky podľa dátumu narodenia Vášho dieťaťa, ktoré mu prinesú šťastie a vnesú štipku predstavivosti nosením okolo krku, na prstoch alebo zápästiach.

GLAMIRA vyrába detské šperky elegantným a sofistikovaným spôsobom, ktorý podporuje vývoj detského pocitu sebauvedomenia v rámci predstavivosti a inšpirácie.

Ďalšie faktory, ktoré GLAMIRA berie do úvahy počas výroby šperkov pre deti, sú zdravie a bezpečie. Všetky strieborné zlaté šperky sú určené pre citlivú detskú pokožku. Náušnice, prstene, náramky a náhrdelníky GLAMIRA sú všetky vhodné pre nosenie deti. Napríklad sa pri výbere prvých náušníc nemusíte vôbec obávať, že by novo prepichnuté ušká mohli Vášmu dieťaťu spôsobiť infekciu alebo alergiu. Navyše žiaden GLAMIRA dizajn neobmedzuje detské aktivity. Pri hre im šperky neprekážajú, namiesto toho GLAMIRA dotvára ich farebný svet. Rozhodne pri nosení týchto kreatívnych a štýlových kúskov neplatia žiadne obmedzenia.

Aby sme to zhrnuli, nákupom týchto vzácnych kúskov budú vaše deti nosiť šperky navrhnuté kreatívnymi a profesionálnymi dizajnérmi GLAMIRA. Personalizované detské šperky sa od sériovo vyrábaných šperkov líšia tým, že zodpovedajú osobnosti nositeľa a sú pre neho vzácnym pokladom v neskorších rokoch. Povzbuďte detskú fantáziu farbami drahých kameňov, ktoré im vydržia až do dospelosti!