Zlaté Svadobné obrúčky

GLAMIRA
Zlato je klasika a bolo, je a vždy bude jedničkou pri výbere snubných prsteňov. Vďaka svojmu prírodnému teplému vzhľadu a krásnemu lesku je zlato pre romantické snubné prstene najžiadanejší kov. Zlato je kov, ktorý sa meria v karátoch a má 24 dielov. Čisté zlato je označované ako 24 karátové a je príliš mäkké pre výrobu šperkov, preto musí byť miešané s inými kovmi, aby mohol byť šperk vyrobený. 18 karátové zlato obsahuje 75% čistého zlata, 14 karátové 58,5% čistého zlata a 9 karátové 37,5% čistého zlata. Tvrdosť a trvanlivosť zlata sa líši v závislosti od karátu, takže si podľa vašich preferencií môžete vybrať karát, ktorý si prajete.
Zlaté Svadobné obrúčky

Platinové Svadobné obrúčky

GLAMIRA
Najprestížnejší kov pre svadobné prstene je jednoznačne platina. Platina má veľmi dlhú životnosť a je ťažší ako iné kovy. Je 30 krát vzácnejší ako zlato a o 40% ťažší ako 14 karátové zlato. Hustota, čistota a dostupnosť robí platinový prsteň extrémne cenným šperkom a takýto prsteň môže prečkať veky. Navyše saténový lesk a krásny mäkký biely odtieň mu dodáva prirodzený a ohromujúci vzhľad.
Platinové Svadobné obrúčky
ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

Svadobné šperky – Kúpte personalizované kúsky plné významu online cez GLAMIRA.sk

Obávate sa, že aj keď ide zatiaľ všetko po poriadku, niečo pokazíte? Alebo sa Vám vymykajú posledné prípravy z rúk? Ak áno, na pomoc Vám prichádza GLAMIRA a jej prispôsobiteľné dizajny svadobných šperkov, ktoré sú k dispozícii presne pre vás!

GLAMIRA.sk je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na svadobné obrúčky, zásnubné prstene, prstene a svadobné sety. V GLAMIRA.sk Vám ponúkame možnosť nájsť kvalitné prstene vo všetkých cenových reláciách a štýloch. Okrem jednoduchých a diskrétnych motívov, náš on-line obchod ponúka aj o niečo viac ako len blýskavé prstene, aby napríklad vyhovovali aj vkusu extravagantných novomanželov. Ponúkame: strieborné snubné prstene , paládiové prstene, zlaté prstene, svadobné prsteňové sady alebo prstene zo žltého zlata, bieleho zlata a ďalších zliatin, dvojfarebne tvarované, trikolóry alebo jednofarebné prstene. Naviac, dámske prstene môžu byť odborne osadené diamantmi a kubickými zirkónmi. V dostatočných variáciách je tu mnoho ďalších konfigurácií, z ktorých si môžete vybrať, aby Vaše prstene boli nezabudnuteľné. Rozmanitosť materiálov, foriem a štýlov Vám umožní nájsť svoj prsteň snov. Prstene sú, okrem iného, symbolom neoddeliteľných vzťahov a znamením vernosti. Dlhotrvajúce odolné zliatiny alebo dokonca prepletené prstene ilustrujú neoddeliteľnosť vzťahu. Vyjadrite jedinečnosť svojej lásky prsteňom, ktorý Vám bude dokonale vyhovovať, pretože manželstvo je krásna a posvätná vec, a preto si zaslúži byť uzavreté s krásnymi svadobnými prsteňmi . Prispôsobením, akým je napríklad Váš osobný podpis, nepochybne vyjadríte jedinečnosť. Okrem svadobných obrúčok pre pánov a dámy, náš rozsiahly výber siaha od sľubných prsteňov cez zásnubné prstene a moderné strieborné prstene, ľahké platinové prstene s dlhou životnosťou až po klasické, elegantné zlaté prstene na ozvláštnenie životných okamihov. Začnite svoj vlastný milostný príbeh a nechajte sa inšpirovať! Sľubné prstene , zásnubné prstene a svadobné obrúčky zo žltého zlata, bieleho zlata a nespočetného množstva ďalších variantov Vám posvietia na Vašej ceste k večnej láske.

Vyberte si z našej širokej ponuky svadobných šperkov a prispôsobte si ich, ako len budete chcieť - s drahokamami, zliatinami či dokonca gravírovaním. Ak neviete s istotou, akú veľkosť prsteňa potrebujete, zašleme Vám zadarmo merač veľkostí prsteňov, takže si môžete vybrať budúci prsteň v pohodlí Vášho domova. A ak máte nejaké otázky týkajúce sa špecifických modelov, náš kvalifikovaný zákaznícky servis Vám ochotne pomôže a je Vám k dispozícii zdarma.

Načítávanie...