10% ZĽAVA NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 500€ 10% ZĽAVA NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 500€

  Doprava Zdarma

  Vrátenie tovaru do 60 dní

 
   
Svadobné obrúčky

Svadobné obrúčky

Vaši doživotní spoločníci! Nech Vaše Svadobné obrúčky predstavujú nekončiaci kolobeh lásky a prosperity vygravírovaním Vášho vlastného posolstva.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS
boderOBJAVTE VIAC
 • ZÁSvadobné obrúčky

  ZÁSvadobné obrúčky
  Zásnubný prsteň sa nosí na ľavom prstenníku, pretože v ňom údajne prúdi žila lásky. Týmto spôsobom je dvojica prepojená srdcom. Preukážte Vašu oddanosť zásnubným prsteňom, ktorý Vám vydrží po celý život!

 • Prstene ETERNITY

  Prstene ETERNITY
  Prstene večnosti spájajú celoživotnú lásku a spomienky v jedno

 • SET PRE NEVESTU

  SET PRE NEVESTU
  Výnimočne pre budúce nevesty! Briliantové prstene Solitaires a najrýdzejšie modely prsteňov sú súčasťou nášho setu pre nevesty. Noste na Vašich prstoch odraz pôvabu!

 • partnerské prstene

  partnerské prstene
  Zjednotení tou istou pohnútkou, sú stelesnením sľubov, ktoré ste dali Vašej milovanej osobe. Glamira je po Vašom boku pri vstupovaní do Vášho nového sveta šťastia!

Svadobné šperky – Kúpte personalizované kúsky plné významu online cez GLAMIRA.sk

Obávate sa, že aj keď ide zatiaľ všetko po poriadku, niečo pokazíte? Alebo sa Vám vymykajú posledné prípravy z rúk? Ak áno, na pomoc Vám prichádza GLAMIRA a jej prispôsobiteľné dizajny svadobných šperkov, ktoré sú k dispozícii presne pre vás!

GLAMIRA.sk je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na svadobné obrúčky, zásnubné prstene, prstene a svadobné sety. V GLAMIRA.sk Vám ponúkame možnosť nájsť kvalitné prstene vo všetkých cenových reláciách a štýloch. Okrem jednoduchých a diskrétnych motívov, náš on-line obchod ponúka aj o niečo viac ako len blýskavé prstene, aby napríklad vyhovovali aj vkusu extravagantných novomanželov. Ponúkame: strieborné snubné prstene , paládiové prstene, zlaté prstene, svadobné prsteňové sady alebo prstene zo žltého zlata, bieleho zlata a ďalších zliatin, dvojfarebne tvarované, trikolóry alebo jednofarebné prstene. Naviac, dámske prstene môžu byť odborne osadené diamantmi a kubickými zirkónmi. V dostatočných variáciách je tu mnoho ďalších konfigurácií, z ktorých si môžete vybrať, aby Vaše prstene boli nezabudnuteľné. Rozmanitosť materiálov, foriem a štýlov Vám umožní nájsť svoj prsteň snov. Prstene sú, okrem iného, symbolom neoddeliteľných vzťahov a znamením vernosti. Dlhotrvajúce odolné zliatiny alebo dokonca prepletené prstene ilustrujú neoddeliteľnosť vzťahu. Vyjadrite jedinečnosť svojej lásky prsteňom, ktorý Vám bude dokonale vyhovovať, pretože manželstvo je krásna a posvätná vec, a preto si zaslúži byť uzavreté s krásnymi svadobnými prsteňmi . Prispôsobením, akým je napríklad Váš osobný podpis, nepochybne vyjadríte jedinečnosť. Okrem svadobných obrúčok pre pánov a dámy, náš rozsiahly výber siaha od sľubných prsteňov cez zásnubné prstene a moderné strieborné prstene, ľahké platinové prstene s dlhou životnosťou až po klasické, elegantné zlaté prstene na ozvláštnenie životných okamihov. Začnite svoj vlastný milostný príbeh a nechajte sa inšpirovať! Sľubné prstene , zásnubné prstene a svadobné obrúčky zo žltého zlata, bieleho zlata a nespočetného množstva ďalších variantov Vám posvietia na Vašej ceste k večnej láske.

Vyberte si z našej širokej ponuky svadobných šperkov a prispôsobte si ich, ako len budete chcieť - s drahokamami, zliatinami či dokonca gravírovaním. Ak neviete s istotou, akú veľkosť prsteňa potrebujete, zašleme Vám zadarmo merač veľkostí prsteňov, takže si môžete vybrať budúci prsteň v pohodlí Vášho domova. A ak máte nejaké otázky týkajúce sa špecifických modelov, náš kvalifikovaný zákaznícky servis Vám ochotne pomôže a je Vám k dispozícii zdarma.