x
 
   

PAYMENT METHODS

Spôsoby Platby

Poplatky

KREDITNÁ KARTA

KREDITNÁ KARTA

Platbu môžete vykonať svoju kreditnou kartou (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB) potom, čo dokončíte objednávku. Zaručujeme, že každá transakcia na našej stránke je bezpečná a informácie o vašej kreditnej karte nebudú v našom systéme uložené.

Sk0.00

PayPal

PAYPAL

Ak si prajete platiť prostredníctvom služby "PayPal", zvoľte ju ako svoju platobnú metódu a budete automaticky presmerovaní na stránku PayPal. Ak už máte PayPal účet, môžete sa prihlásiť a potvrdiť platbu. Ak PayPal nemáte, môžete sa zaregistrovať a pokračovať k platbe.

Sk0.00

Vorkasse

BANKOVÝ PREVOD

Pri odhlásení nájdete informácie o bankovom účte - vrátane IBAN a referenčného čísla - kam môžete previesť čiastku platby.

Berte prosím na vedomie, že v závislosti od vašej banky môže trvať 2 až 3 pracovných dní, kým sa Vaša platba zobrazí v našom účte. Vaša objednávka bude spracovaná až po prijatí platby. Skontrolujte prosím, že ste vložili správne referenčné číslo a podrobnosti o platbe. V prípade chýbajúceho, alebo nesprávneho referenčného čísla vám Adyen sumu vráti na váš bankový účet, a objednávka nebude spracovaná.

Sk0.00

TrustPay

TrustPay

TrustPay vám umožňuje vykonávať online platby z vášho bankového účtu po tom, čo si vyberiete banku zo zoznamu podporovaných bánk. Pre platbu cez TrustPay nemusíte našej stránke poskytovať žiadne osobné údaje. Všetky citlivé údaje (dáta o účte, heslá atď.) Sú vložené do bezpečného prostredia.

Sk0.00