Načítávanie...

NAŠE SLUŽBY

Veľkosť prsteňa je rovnako dôležitá ako prsteň sám. Elegantné a pohodlné nosenie posilní vzťah k Vášmu prsteňu. GLAMIRA sa nevzdá, kým nebudete spokojní vo všetkých ohľadoch, a preto Vám ponúkame v priebehu prvých 60 dní od prevzatia produktu bezplatnú zmenu veľkosti gravírovaného aj negravírovaného prsteňa.

Pre viac informácií si môžete prečítať naše Podmienky pre vrátenie tovaru kliknutím sem. V prípade, že budete potrebovať asistenciu, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis e-mailom na servis@glamira.sk, alebo na telefónnom čísle 0800 939 010. Náš tím Vám ochotne poradí!

Pripojte intímny alebo osobný odkaz vďaka bezplatnému gravírovaniu a pridajte darčeku sentimentálnu hodnotu. Nechajte, aby sa cítila výnimočná - rovnako ako jej prsteň.

GLAMIRA prevedie gravírovanie zadarmo, ak si túto možnosť vyberiete počas objednávky. Môžete si vybrať z niekoľkých fontov a pridať špeciálne symboly ako sú ku príkladu srdce alebo nekonečno. Maximálny počet znakov je 25 vrátane špeciálnych znakov a medzier.

GLAMIRA sa v tomto sektore vyznačuje atraktívnou doživotnou zárukou. Snubné a zásnubné prstene sú životným nákupom, preto sa chceme uistiť, že obdržíte vysoko kvalitný produkt s náležitou zárukou. Doživotná záruka sa vzťahuje na všetky šperky GLAMIRA, pretože sme o kvalite našich produktov výrazne presvedčení. V prípade akejkoľvek výrobnej vady spoločnosť GLAMIRA produkt skontroluje a rada vám ho opraví. Ďalšie podrobnosti nájdete v našich Podmienkach pre vrátenie tovaru.

Šperky sú jemné a vyžadujú osobitnú starostlivosť pri dodaní. GLAMIRA ponúka kompletnú poistenú dopravu pre všetky objednávky pre prípad straty alebo poškodenia počas prepravy.

Akonáhle objednávka opustí naše priestory, dostanete sledovacie číslo zásielky, vďaka ktorému budete môcť túto zásielku sledovať.

Odporúčame vám otvoriť zásielku a skontrolovať, či nedošlo k poškodeniu balíka alebo samotného obsahu. Ak zistíte akékoľvek poškodenie, uplatnite nárok na náhradu škody a odmietnite príjem zásielky.

V prípade, že nie ste s výrobkom spokojní, máte možnosť tento tovar do GLAMIRA vrátiť za účelom vrátenia peňazí, zmeny veľkosti prsteňa, gravírovania alebo opravy. Odošlite formulár pre vrátenie tovaru, ktorý predtým vyplníte. Vytlačte ho a zašlite spoločne s výrobkom späť. Po odoslaní formulára pre vrátenie tovaru obdržíte na vašu e-mailovú adresu pokyny, ako ďalej postupovať. Prečítajte si prosím naše Podmienky pre vrátenie ešte predtým, než tovar odošlete späť.

GLAMIRA si uvedomuje dôležitosť špeciálneho cenného okamihu a záleží nám na každom detaile, preto vám ku každému vášmu nákupu zasielame darčekovú krabičku úplne zadarmo.

V roku 2012 sme začali navrhovať a rozvíjať svoje vlastné produkty. Pri vstupe na medzinárodný trh bolo nutné využiť služby špecializovaných gemologov, aby sme vám mohli ponúknuť služby a výrobky iba tej najvyššej kvality. Naši odborníci v odbore gemologie ručne vyberajú každý drahokam, ktorý používame, aby tak potvrdili štandardy kvality, ktoré sa vám snažíme ponúknuť.

GLAMIRA chápe potrebu dokonalosti v každom malom detaile, obzvlášť keď sa blíži špeciálny okamih. Veľkosť prsteňa je rovnako dôležitá ako prsteň sám a GLAMIRA stojí pri vás, keď to najviac potrebujete.

Neváhajte si u nás objednať bezplatný merací prúžok kliknutím sem alebo nám jednoducho napíšte e-mail na servis@glamira.sk a uveďte vaše meno a celú adresu s predmetom "Objednať merací prúžok". Merací prúžok si tiež môžete objednať na každej stránke s konkrétnym výrobkom v sekcii "NÁJDITE SI SVOJU VEĽKOSŤ", ktorá sa nachádza hneď pod cenou.

Odborníci v GLAMIRA Vám radi pomôžu pri rozhodovaní sa o kúpe šperkov pre výnimočné udalosti. Dajte nám vedieť, ak budete chcieť počuť názor druhej osoby alebo jednoducho poradiť. Skúsení odborníci Vám radi pomôžu! Funkcia Spýtajte sa experta môže byť praktická, pretože si môžete určiť kritériá ako cenový rozsah, príležitosť a typ šperku. Naši profesionáli dbajú na každý detail a podelia sa s Vami o nápady a názory. Ak chcete odoslať žiadosť kliknite tu. Bude to trvať len niekoľko minút.

Ako si uplatniť kupón

Podieľajte sa na kampaniach prostredníctvom nášho newsletteru alebo sa zúčastnite kampaní prostredníctvom nášej Facebookovej stránky Facebook Fanpage a získajte kupóny.

Uplatnenie kupónu

- K jednej objednávke môžete uplatniť len jeden kupón.

- Kupóny môžu byť uplatnené iba pred skompletizovaním objednávky.

- Kupón nemôže byť zamenený za finančnú čiastku.

Platnosť

- Darčekové kupóny môžu byť uplatnené iba počas limitovanej doby. Doba platnosti kupónu je na ňom vyobrazená alebo sa vzťahuje ku konkrétnej kampani.

Vrátenie

- Všeobecne je možné vrátiť aj výrobky zakúpené spolu s uplatnením darčekového kupónu

- Ak by ste z nejakého dôvodu chceli vrátiť tovar zakúpený s darčekovým kupónom, obdržíte dodatočnú platbu vo forme úveru do klientského účtu Glamira

Kupóny a zľavové promo

- Ponúkame vám rad propagačných akcií pre rôzne príležitosti celý rok.