x
 
   
ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

ŠPERKY

Šperky majú silu stelesňovať akúkoľvek emóciu, vďaka ktorej sa budete cítiť výnimočne. Sú kľúčom k vybudovaniu svojrázneho vzhľadu pri každej príležitosti, pre každého, kto má štýl.

V rámci širokého výberu vysoko kvalitných luxusných šperkov, Vás GLAMIRA povzbudzuje otvoriť svoju myseľ a rozhodnúť sa pre dôstojnosť a ušľachtilosť a navyše vniesť sviežosť a radosť do Vášho života. Či už hľadáte dámske šperky, pánske alebo detské, objavte naše na mieru prispôsobené modely okúzľujúcich prsteňov, náušníc, náhrdelníkov, gravírovaných šperkov vyrobených zo žltého, ružového čí bieleho zlata, šterlingového striebra a mnohých ďalších obľúbených materiálov! Nespočetný výber šperkových modelov, ktoré vyhovejú každému vkusu a rozpočtu budú pre Vás skutočne príťažlivé. GLAMIRA podáva pomocnú ruku i pri voľbe farieb šperkov, ktoré Vás očaria ponukou farebných drahokamov a polodrahokamov akými sú ametyst, peridot, tanzanit, akvamarín a mnoho ďalších. Objavte na našej stránke náhrdelník, ktorý bude neustálou súčasťou výnimočných príležitostí; špeciálny prsteň, ktorý vykreslí sľub lásky Vášmu či Vašej milovanej alebo pár náušníc, aby ste tak zachytili svoj elegantný a distingvovaný vzhľad.

Vďaka GLAMIRE môžete svojim milovaným podarovať nezabudnuteľný darček, Personalizovaný šperk, ktorý vy sami vytvoríte zo širokého výberu drahokamov počnúc slávnou štvoricou (diamant, rubín, smaragd a zafír) až po krištále Swarovski a iné kamene, zliatiny alebo karátové možnosti. Tieto budú najlepšou voľbou darčeka, z ktorého sa obdarovaní budú tešiť po celý život. S GLAMIROU sú hranice Vašej predstavivosti jediným limitom!