Doprava Zdarma

  Vrátenie tovaru do 60 dní

 
   

Šperky

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS
boderOBJAVTE VIAC
 • Náramky

  Náramky
  Jednoducho stačí iba jedno vylepšenie a budete stelesnením elegantnosti! Vžite sa so svojimi náramkami bangles a použite rôzne drahokami ako konečné vylepšenie!

 • Mini kĺbové prstene

  Mini kĺbové prstene
  Niekedy aj veľmi jemné detaily sú schopné odhaliť vaše vlastnosti a štýl. Prezrite si našu kategóriu mini kĺbových prstienkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli v súlade s vašou dušou.

 • FAREBNÉ DIAMANTY

  FAREBNÉ DIAMANTY
  Úchvatné a elegantné. Perfekné ladiace s vaším temperamentom. Rozhodnite sa pre niečo výnimočné a pozrite si zbierku našich šperkov s farebnými fancy diamantmi.

 • GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT

  GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT
  Šperk sa stane ešte výnimočnejším, ak si doň necháte vygravírovať iniciály alebo text, ktorý trefne vyjadrí vaše emócie.

 • Členkové retiazky

  Členkové retiazky
  Luxusný šperk, ktorý dodá vášmu štýlu to pravé kúzlo. Prejdite si našu kolekciu členkových retiazok a vyberte si takú, ktorá vás očarí.

 • JEDNODUCHÉ ŠPERKY BEZ KAMEŇOV

  JEDNODUCHÉ ŠPERKY BEZ KAMEŇOV
  Ak ste sa vo vašom živote rozhodli pre jednoduchosť, dizajnové šperky GLAMIRA vám pomôžu tento štýl definovať.

 • kolekcia

  kolekcia
  Perly, modely s použitím emailu a prstene pre dvojité použitie - všetko, čo potrebujete k tomu, aby vaše sny o šperkoch ožili. Zabudnite na fádnosť a pozrite si naše neobvyklé a originálne modely.

 • PIERCING DO NOSA

  PIERCING DO NOSA
  Kúzelne navrhnutý piercing do nosa pre všetkých milovníkov vzrušenia a nových trendov. Rozhodnite sa pre zmenu a kúpte si jedinečný šperk, ktorý si rýchlo získava na popularite naprieč všetkými vekovými kategóriami.

 • Brošňa

  Brošňa
  Či už Vašej mamičke, drahému priateľovi alebo milovanej osobe, vyjadrite svoju lásku! Týmto prvotriednym kúskom odovzdávate nezabudnuteľnú radosť.

 • NAVRHNITE SI VÁŠ ŠPERK

  NAVRHNITE SI VÁŠ ŠPERK
  Ak ste vaše vysnívané šperky nenašli v žiadnom obchode, ste na správnej adrese! GLAMIRA dokáže prispôsobiť na mieru akýkoľvek štýl, ktorý hľadáte.

ŠPERKY

Šperky majú silu stelesňovať akúkoľvek emóciu, vďaka ktorej sa budete cítiť výnimočne. Sú kľúčom k vybudovaniu svojrázneho vzhľadu pri každej príležitosti, pre každého, kto má štýl.

V rámci širokého výberu vysoko kvalitných luxusných šperkov, Vás GLAMIRA povzbudzuje otvoriť svoju myseľ a rozhodnúť sa pre dôstojnosť a ušľachtilosť a navyše vniesť sviežosť a radosť do Vášho života. Či už hľadáte dámske šperky, pánske alebo detské, objavte naše na mieru prispôsobené modely okúzľujúcich prsteňov, náušníc, náhrdelníkov, gravírovaných šperkov vyrobených zo žltého, ružového čí bieleho zlata, šterlingového striebra a mnohých ďalších obľúbených materiálov! Nespočetný výber šperkových modelov, ktoré vyhovejú každému vkusu a rozpočtu budú pre Vás skutočne príťažlivé. GLAMIRA podáva pomocnú ruku i pri voľbe farieb šperkov, ktoré Vás očaria ponukou farebných drahokamov a polodrahokamov akými sú ametyst, peridot, tanzanit, akvamarín a mnoho ďalších. Objavte na našej stránke náhrdelník, ktorý bude neustálou súčasťou výnimočných príležitostí; špeciálny prsteň, ktorý vykreslí sľub lásky Vášmu či Vašej milovanej alebo pár náušníc, aby ste tak zachytili svoj elegantný a distingvovaný vzhľad.

Vďaka GLAMIRE môžete svojim milovaným podarovať nezabudnuteľný darček, Personalizovaný šperk, ktorý vy sami vytvoríte zo širokého výberu drahokamov počnúc slávnou štvoricou (diamant, rubín, smaragd a zafír) až po krištále Swarovski a iné kamene, zliatiny alebo karátové možnosti. Tieto budú najlepšou voľbou darčeka, z ktorého sa obdarovaní budú tešiť po celý život. S GLAMIROU sú hranice Vašej predstavivosti jediným limitom!