x
 
   
 

PODPORA & VZDELÁVANIE

Váš sprievodca všetkým, čo potrebujete vedieť o šperkoch a ich lákavom svete.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DIAMANTOCH

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DIAMANTOCH
Diamanty sú jedinečné drahokamy, ktoré nás napĺňajú večným pocitom lásky, ktorú v sebe majú. Sila neuveriteľné krásy pretvorená do šperku a práve z tohto dôvodu ľudia považujú diamanty za veľmi elegantné a noblesné. Kliknite tu, aby ste sa dozvedeli viac o týchto úžasných kameňoch.
PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DIAMANTOCH

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DRAHOKAMOCH

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DRAHOKAMOCH
Drahé kamene môžu byť pre oko veľmi pútavé. Je tu oslnivý smaragd, tmavomodrý zafír, ohnivo červený rubín a ďalšie. Každý z nich je k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch. Dočítate sa viac o týchto dych vyrážajúcich prírodných drahokamoch tu.
PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O DRAHOKAMOCH

SPRIEVODCA ZÁSNUBNÝMI PRSTEŇMI

SPRIEVODCA ZÁSNUBNÝMI PRSTEŇMI
Akonáhle vo svojom živote stretnete tú pravú osobu, čím by ste lepšie vyjadrili vašu neskonalú lásku ako zásnubním prsteňom? My v spoločnosti GLAMIRA sme si vedomí dôležitosti vhodného výberu a z tohto dôvodu ponúkame sprievodcu, ktorý vám pomôže vybrať najlepší zásnubný prsteň pre vašu najmilovanejšiu. Dočítajte sa viac o zásnubných prsteňoch.
SPRIEVODCA ZÁSNUBNÝMI PRSTEŇMI

SPRIEVODCA SNUBNÝMI PRSTEŇMI

SPRIEVODCA SNUBNÝMI PRSTEŇMI
Snubné prstene symbolizujú nekonečnosť a večnú lásku. Je to pripomienka záväzku medzi dvoma jednotlivcami, ktorí si sľúbili lásku naveky. Prejdite si nášho sprievodcu snubnými prsteňmi, ktorý vám pomôže vybrať ten správny snubný prsteň, ktorý budete nosiť po celý život.
SPRIEVODCA SNUBNÝMI PRSTEŇMI
boderOBJAVTE VIAC
 • POROVNANIE KAMEŇOV

  POROVNANIE KAMEŇOV
  Diamanty, biely zafír a kryštál Swarovski môžu pre bežné oko vyzerať identicky, avšak všetky tieto tri kamene vykazujú rôzne jedinečné vlastnosti, výhody a isté podmienky, ktoré by ste mohli považovať za vhodné pre rôzne príležitosti. Kliknutím tu zistíte rozdiely, než vyberiete ten správny kameň pre vašu príležitosť.

 • SPRIEVODCA KAMEŇMI PODĽA DÁTUMU NARODENIA

  SPRIEVODCA KAMEŇMI PODĽA DÁTUMU NARODENIA
  Mesačné kamene sú už dlho spôsob, ako spojiť svoj mesiac narodenia so vzácnym a exkluzívnym drahokamom. Sú považované za veľmi zmysluplný dar pre všetky typy príležitostí a všetky majú jedinečné vlastnosti. Prečítajte si viac o mesačných kameňoch tu.

 • PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O FAREBNÝCH DIAMANTOCH

  PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O FAREBNÝCH DIAMANTOCH
  Prírodné farebné diamanty sú populárne, pretože sa jedná o vzácne, krásne a exkluzívne drahokamy.
  Je možné ich nájsť v mnohých farebných odtieňoch ako je ružová, hnedá, žltá a iné. Zistite viac o svete farebných diamantov tu.

 • PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O PERLÁCH

  PRAKTICKÉ INFORMÁCIE O PERLÁCH
  Prehistorickí ľudia boli medzi prvými, ktorí objavili krásu periel. Tento klenot je čistým výtvorom prírody, do ktorého procesu nezasahuje vplyv človeka a je považovaný hlavne v dámskych kruhoch za žiadaný dar. Perla je tiež spájaná s Mesiacom a planétou Venuša. Prečítajte si viac o podstate periel tu.

 • SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI PRSTEŇOV

  SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI PRSTEŇOV
  Jedným z najdôležitejších krokov nákupu prsteňa pre najpamätnejší okamih vo vašom živote je výber správnej veľkosti. Existujú rôzne podmienky, ktoré môžu tento proces ovplyvniť. GLAMIRA má k dispozícii sprievodcu veľkosťami prsteňov a rovnako možnosť si objednať zdarma merací prúžok pre presné meranie. Zistite viac tu.

 • SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI NÁRAMKOV

  SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI NÁRAMKOV
  Najdôležitejšou vecou pri výbere správneho náramku je veľkosť zápästia. Kliknite tu a zistite všetko, čo potrebujete vedieť pre presné meranie.

 • PREČO SI VYBRAŤ GLAMIRU?

  PREČO SI VYBRAŤ GLAMIRU?
  My v GLAMIRE sa zaväzujeme poskytovať najvyššiu úroveň služieb zákazníkom a poskytovať produkty s najvyššou kvalitou. Kliknutím sem zobrazíte mnoho ďalších dôvodov, prečo si zvoliť GLAMIRU pre vašu zvláštnu příležitost.

 • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  My v spoločnosti GLAMIRA dokonale rozumieme tomu, že to môže byť jeden z najdôležitejších nákupov vo vašom živote, a preto chceme odpovedať na všetky vaše otázky, aby ste boli dokonalo presvedčení, že ste zvolili správne. Kliknite tu pre zobrazenie často kladených otázok.