x
 
   

Kto sme?

Prvý obchod bol založený v roku 1999 v nemeckom Heilbronne, ktorý je stále hlavným sídlom pobočky. Počas ôsmich rokov úspešnej skúsenosti vo vysoko rozvinutej oblasti spracovania šperkov prešla spoločnosť významnými obchodnými zmenami a začala rozvíjať svoju ponuku a rozširovať svoju zákaznícku základňu. Obchodný názov GLAMIRA, ktorý sa vyvinul z malého klenotníka na jedného z kľúčových hráčov v európskom sektore šperkov, bol založený v roku 2011. Koncom roku 2011 GLAMIRA dosiahla vynikajúci pokrok aj na britskom a španielskom trhu a to vrátane Nemecka.

V roku 2012 GLAMIRA začala navrhovať a rozvíjať svoje vlastné produkty. Táto strategická zmena poskytla príležitosť aktívne vstúpiť na medzinárodnú scénu. V tom istom roku začala GLAMIRA obchodovať v Rakúsku a Švajčiarsku. V roku 2013 spoločnosť úspešne vstúpila na medzinárodný trh tým, že do svojho rastúceho portfólia pridala Fínsko, Taliansko, Dánsko, Švédsko a Francúzsko.

V priebehu roku 2014 GLAMIRA posilnila svoju firemnú štruktúru, ktorá umožnila podniku vstúpiť na trhy západnej Európy a rýchlo sa rozvíjať na kľúčových európskych trhoch. V roku 2016 GLAMIRA okrem USA, Tichomoria a Južnej Ameriky pokračovala v rozširovaní svojej obchodnej činnosti na trhoch východnej Európy a Ďalekého východu.

V roku 2020 je GLAMIRA jednou z popredných klenotníckych spoločností - dodáva svoje výrobky do viac ako 65 krajín a má pobočky v 8 krajinách - Nemecku, Švajčiarsku, USA, Veľkej Británii, Nórsku, Austrálii, Bulharsku a Turecku.

My ako Glamira pracujeme neúnavne na uspokojovaní potrieb zákazníkov tak profesionálne, ako aj efektívne - v súlade s firemnými hodnotami integrity a dôvery. Spoločnosť GLAMIRA vyvinula infraštruktúru E-Commerce na svetovej úrovni, ktorá uľahčí potrebám dnešných globálnych spotrebiteľov poskytovať svojim používateľom rýchle a vysoko kvalitné služby s využitím najnovších technológií.

https://www.glamira.sk/glamira-worldwide/