KOLEKCIA

Usilujeme sa o dokonalosť a snažíme sa vytvárať jedinečné modely, ktoré vo vás vyvolajú vášeň. Pokiaľ chcete od šperku viac, GLAMIRA vás s radosťou prevedie svetom tých najmodernejších a najjemnejších z nich.

DVOJITÉ POUŽITIE

Už sa nemusíte uspokojiť s jediným vzhľadom svojho prsteňa! GLAMIRA vám ponúka možnosť použiť prsteň v dvoch rôznych štýloch. Jediné, čo musíte urobiť, je upraviť svoj prsteň na stranu, ktorú uprednostňujete. Choďte nad rámec bežného a prechádzajte našu kolekciu jemne navrhnutých prsteňov s dvojitým použitím.

PERLA

Jeden z najúžasnejších a najstarších zázrakov prírody. Perly fascinujú ženy po stáročia. Obstarané s najväčšou precíznosťou od kvalifikovaných zdrojov. GLAMIRA vám prináša to najlepšie, čo len môžete získať. Pozrite sa na našu kolekciu perlových šperkov a pripravte sa na skvelé kúsky.

Enamel

Vďaka svojej odolnej, umývateľnej a lesklej povrchovej úprave je Enamel (smalt) jedným z najmodernejších trendov zdobenia šperkov. Vďaka perfektnému miešaniu moderného s tradičným získava Enamel nezvyčajné čaro a GLAMIRA vám prináša možnosť teraz prechádzať touto nádhernou kolekciu.

Vysnívané odtiene

Všetky sny, ktoré chcete aby trvali večne, sú zachytené v krásnych odtieňoch zafíru. Budete sladkým snom, na ktorý si všetci budú pamätať. Zbierka vysnených odtieňov má všetko, aby bola jedinečná a nezabudnuteľná.

Fusion

Nový dych do klenotníckeho sveta zlúčením tradičných vzorov s modernou estetikou. Vyrobené z drôteného pletiva zanechaním medzier medzi drôtmi, fúzované šperky sú dielom kvalitného remeselného spracovania.

Čierny Dotyk

Prelomte jednotvárnosť pomocou estetického vzhľadu a vzácnosťou prostredníctvom tohto vynikajúceho pokovovania, ktoré je určené k dokonalosti a splní vaše očakávania. Preskúmajte jedinečnú a trendy kolekciu Čierny Dotyk, ktorá je vhodná pre každého.

Kolekcia Animal

Glamiřina starostlivá remeselná zručnosť spojila najznámejšie postavy zvierat s drahými kameňmi a kovmi. Vyskúšajte teraz mocného ducha prírody v podobe šperkov a užite si privilégium vyniknúť s autentickými vzormi!

Kolekcia Organic Dizajn

Organic Design Collection prináša svoju originálnu perspektívu a nový pohľad na šperky a módu. Doplňte svoj vzhľad týmito jedinečne spracovanými kúsky, ktoré sa hodia k akémukoľvek štýlu. Choďte o krok za hranice bežného a objavte úžasný efekt formy čistého kovu!

Influencers X GLAMIRA

Pútavé kolekcie, ktoré odrážajú jedinečný zmysel tých najvplyvnejších influencerov pre módu a životný štýl, sa spojili s magickým GLAMIRA nádychom .... Pripojte sa k najnovším trendom s týmito vášnivo vytvorenými kolekciami a buďte štýloví i vy!

Tropická Kolekcia

Inšpirovaná palmami pozdĺž pláží s bielym pieskom, exotickým vtáctvom a túžbou po romantickom večeri pri mori s kokosom a slamkou v ruke, GLAMIRA vytvorila jedinečnú kolekciu, ktorá vám navodí letnú atmosféru a vyvolá obrazy jemných vĺn a chladivý letný vánok.
boderOBJAVTE VIAC
 • Svadobné obrúčky

  Svadobné obrúčky
  Vaši doživotní spoločníci! Nech Vaše snubné prstene predstavujú nekončiaci kolobeh lásky a prosperity vygravírovaním Vášho vlastného posolstva.

 • Zásnubné prstene

  Zásnubné prstene
  Zásnubný prsteň sa nosí na ľavom prstenníku, pretože v ňom údajne prúdi žila lásky. Týmto spôsobom je dvojica prepojená srdcom. Preukážte Vašu oddanosť zásnubným prsteňom, ktorý Vám vydrží po celý život!

 • Ženské Šperky

  Ženské Šperky
  Glamira je tým pravým miestom pre elegantné a inteligentné ženy, kde nájdu najširšiu škáluvysoko kvalitných ženských šperkov pre ich drahé ja.

 • PÁNSKE ŠPERKY

  PÁNSKE ŠPERKY
  Glamira ponúka novú definíciu štýlu, elegancie a mužnosti pánskych šperkov. Muži, ktorí dbajú o svoj výzor tu nájdu všetko, čo potrebujú pre atraktívny vzhľad.

Načítávanie...