KOLEKCIA

Usilujeme sa o dokonalosť a snažíme sa vytvárať jedinečné modely, ktoré vo vás vyvolajú vášeň. Pokiaľ chcete od šperku viac, GLAMIRA vás s radosťou prevedie svetom tých najmodernejších a najjemnejších z nich.

Kolekcia Neon Vibes

Predstavte si špičkové šperky, ktoré rozžiaria každý vzhľad a sezónu silou živých farieb. Tieto vysnívané kúsky ožili kúzlom neónových odtieňov v tejto ikonickej kolekcii. Pridajte sa k tomuto trendu a odzrkadlite všetky svoje farby!

LOVE

Láska je emócia, ktorá je prítomná po celý náš život. Spája nás navzájom, s prírodou a vesmírom. Naša kolekcia odráža toto inherentnú spojenie s nádhernými designy so zameraním na naše najhlbšie emócie. Nechajte sa viesť láskou, aby ste našli ten správny kúsok pre vás.

Keramické Šperky

Mimoriadny výber, vďaka ktorému sa budete cítiť jedinečne ... Vytvorte výrazný štýl so silnou kvalitou keramiky a odlíšte sa tak od všednosti!

Influencers X GLAMIRA

Pútavé kolekcie, ktoré odrážajú jedinečný zmysel tých najvplyvnejších influencerov pre módu a životný štýl, sa spojili s magickým GLAMIRA nádychom .... Pripojte sa k najnovším trendom s týmito vášnivo vytvorenými kolekciami a buďte štýloví i vy!

Kolekcia Tropical

Inšpirovaná palmami pozdĺž pláží s bielym pieskom, exotickým vtáctvom a túžbou po romantickom večeri pri mori s kokosom a slamkou v ruke, GLAMIRA vytvorila jedinečnú kolekciu, ktorá vám navodí letnú atmosféru a vyvolá obrazy jemných vĺn a chladivý letný vánok.

DVOJITÉ POUŽITIE

Už sa nemusíte uspokojiť s jediným vzhľadom svojho prsteňa! GLAMIRA vám ponúka možnosť použiť prsteň v dvoch rôznych štýloch. Jediné, čo musíte urobiť, je upraviť svoj prsteň na stranu, ktorú uprednostňujete. Choďte nad rámec bežného a prechádzajte našu kolekciu jemne navrhnutých prsteňov s dvojitým použitím.

PERLA

Jeden z najúžasnejších a najstarších zázrakov prírody. Perly fascinujú ženy po stáročia. Obstarané s najväčšou precíznosťou od kvalifikovaných zdrojov. GLAMIRA vám prináša to najlepšie, čo len môžete získať. Pozrite sa na našu kolekciu perlových šperkov a pripravte sa na skvelé kúsky.

Enamel

Vďaka svojej odolnej, umývateľnej a lesklej povrchovej úprave je Enamel (smalt) jedným z najmodernejších trendov zdobenia šperkov. Vďaka perfektnému miešaniu moderného s tradičným získava Enamel nezvyčajné čaro a GLAMIRA vám prináša možnosť teraz prechádzať touto nádhernou kolekciu.

Kolekcia Dreamy Hues

Všetky sny, ktoré chcete aby trvali večne, sú zachytené v krásnych odtieňoch zafíru. Budete sladkým snom, na ktorý si všetci budú pamätať. Zbierka vysnených odtieňov má všetko, aby bola jedinečná a nezabudnuteľná.

Fusion

Nový dych do klenotníckeho sveta zlúčením tradičných vzorov s modernou estetikou. Vyrobené z drôteného pletiva zanechaním medzier medzi drôtmi, fúzované šperky sú dielom kvalitného remeselného spracovania.

Kolekcia Black Touch

Prelomte jednotvárnosť pomocou estetického vzhľadu a vzácnosťou prostredníctvom tohto vynikajúceho pokovovania, ktoré je určené k dokonalosti a splní vaše očakávania. Preskúmajte jedinečnú a trendy kolekciu Kolekcia Black Touch, ktorá je vhodná pre každého.

Kolekcia Organic Design

Pridajte sa k nám a vydajte sa za hranice všednosti a objavte úplne nový rozmer dizajnu organických šperkov. Naša kolekcia spája neporovnateľnú krásu prírody s elegantným remeselným spracovaním a poskytuje vám kúsky, ktoré zachytávajú charizmu pozemských živých tvorov.
boderOBJAVTE VIAC
 • Svadobné obrúčky

  Svadobné obrúčky
  Vaši doživotní spoločníci! Nech Vaše snubné prstene predstavujú nekončiaci kolobeh lásky a prosperity vygravírovaním Vášho vlastného posolstva.

 • Zásnubné prstene

  Zásnubné prstene
  Zásnubný prsteň sa nosí na ľavom prstenníku, pretože v ňom údajne prúdi žila lásky. Týmto spôsobom je dvojica prepojená srdcom. Preukážte Vašu oddanosť zásnubným prsteňom, ktorý Vám vydrží po celý život!

 • Ženské Šperky

  Ženské Šperky
  Glamira je tým pravým miestom pre elegantné a inteligentné ženy, kde nájdu najširšiu škáluvysoko kvalitných ženských šperkov pre ich drahé ja.

 • PÁNSKE ŠPERKY

  PÁNSKE ŠPERKY
  Glamira ponúka novú definíciu štýlu, elegancie a mužnosti pánskych šperkov. Muži, ktorí dbajú o svoj výzor tu nájdu všetko, čo potrebujú pre atraktívny vzhľad.

Načítávanie...