DÁMSKE ŠPERKY

Glamira je tým pravým miestom, kde pre elegantné a chytré ženy nájdete najširšiu ponuku vysoko kvalitných dámskych šperkov.

Ženské Šperky
ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

KOLEKCIE

Zobraziť Celú Kolekciu
boderOBJAVTE VIAC
 • Svadobné obrúčky

  Svadobné obrúčky
  Vaši doživotní spoločníci! Nech Vaše snubné prstene predstavujú nekončiaci kolobeh lásky a prosperity vygravírovaním Vášho vlastného posolstva.

 • Zásnubné prstene

  Zásnubné prstene
  Zásnubný prsteň sa nosí na ľavom prstenníku, pretože v ňom údajne prúdi žila lásky. Týmto spôsobom je dvojica prepojená srdcom. Preukážte Vašu oddanosť zásnubným prsteňom, ktorý Vám vydrží po celý život!

 • FAREBNÉ DIAMANTY

  FAREBNÉ DIAMANTY
  Úchvatné a elegantné. Perfekné ladiace s vaším temperamentom. Rozhodnite sa pre niečo výnimočné a pozrite si zbierku našich šperkov s farebnými fancy diamantmi.

 • GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT

  GRAVÍROVATELNÉ ŠPERKY - INICIÁLY & TEXT
  Šperk sa stane ešte výnimočnejším, ak si doň necháte vygravírovať iniciály alebo text, ktorý trefne vyjadrí vaše emócie.

 • Členkové retiazky

  Kokteilové prstene
  Vytvorte priestor vo svojom živote pre farbu.Objavte karneval brilantných farebných diamantov a drahokamov s kokteilovými prsteňmi.

 • Mini kĺbové prstene

  Mini kĺbové prstene
  Niekedy aj veľmi jemné detaily sú schopné odhaliť vaše vlastnosti a štýl. Prezrite si našu kategóriu mini kĺbových prstienkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli v súlade s vašou dušou.

 • kolekcia

  Keramické Šperky
  Umelecké remeslo vyniká mimoriadnymi prvkami. Nechajte Vaše šperky odrážať Vašu kreativitu pomocou nápaditej kombinácie drahých kovov a keramických odleskov.

 • JEDNODUCHÉ ŠPERKY BEZ KAMEŇOV

  JEDNODUCHÉ ŠPERKY BEZ KAMEŇOV
  Ak ste sa vo vašom živote rozhodli pre jednoduchosť, dizajnové šperky GLAMIRA vám pomôžu tento štýl definovať.

Načítávanie...

Dámske šperky GLAMIRA

Objavte svet netušených možností s dámskymi šperkami GLAMIRA. Prečo by ste sa mali uspokojiť s tým, čo nosia všetci, keď vás len niekoľko kliknutí delí od vytvorenia si vášho vlastného štýlu? Viete veľmi dobre, že ste jedinečná. A Vaše šperky by mali na to poukazovať. Časy, kedy sa nosila bižutéria a lacné imitácie sú dávno za nami. Jednoducho teraz chcete to pravé orechové. Skutočné vzácne kovy, ozajstné vzácne drahé kamene. Váš prejav je skutočný, tak prečo nie aj vaše šperky? Všetko to môže byť vaše. A čo tak podarovať darček žene, ktorú milujete a ktorej na svete nie je páru? Je úplne na vás, aké si vyberiete kovy a kamene a ako budú osadené. Od zlata a platiny cez diamanty a rubíny. Každá jedna farba drahého kameňa je dostupná, aby ste mohli vyčarovať úsmev na tvárach vašich blízkych, v okamihu ako uvidia svoje obľúbené farby oživené v šperku, ktorý ste vyrobili len pre nich.

GLAMIRA je svetový líder v oblasti personalizovaných dámskych šperkov a jej výraznú stopu objavíte v krajinách po celom svete. Pod personalizáciou sa ukrývajú netušené možnosti vášho vlastného výberu vzácnych kovov alebo zliatin, vzácnych drahokamov alebo polodrahokamov, ba dokonca gravírovanie vyznania či len slov, ktoré niečo znamenajú len pre vás. Akonáhle potvrdíte vašu objednávku online, môžete si byť istý, že ste vytvorili umelecké dielo a nie len obyčajný kus šperku.

Keď prídu do reči prispôsobené dámske šperky, pre ich štandard dokonalosti neexistuje lepšie miesto ako GLAMIRA. Prispôsobením kúska šperku zo širokého výberu kolekcií a dizajnov, sa stanú tieto základné dizajny vašou osobnou značkou módy, úspechu, rešpektu či lásky. Existuje toľko spôsobov ako si niečo prispôsobiť a vytvorenie vášho jedinečného kúska šperku, rodinného dedičstva je vo Vašich rukách. Stvorenie je celé vo vašich rukách. Nezverujte vašu personalizáciu nikomu. Môžete mať to najlepšie zo všetkého, od kovov až po vzácne drahokamy. Všetko, čo na to potrebujete sú vaše priania a štýl, tak oživíte vaše vlastné šperky. Čo už môže byť lepší pocit, ako to, že váš šperk je jediný svojho druhu, tak ako aj vy! Alebo ak je to darček, predstavte si aký vzácny bude tento darček, keď ho pre vašu blízku osobu prispôsobíte.

Exkluzívne dámske šperky bolo v minulosti možné nájsť len v dizajnérskych obchodoch, v hlavných mestách módy. Tieto mestá boli zvyčajne v ďalekých krajoch. Tieto časy sa však skončili a dnes už nemôže byť jednoduchšie nakupovať. Teraz si už môžete kúpiť najluxusnejšie šperky sveta priamo cez váš počítač, tablet alebo telefón. Kdekoľvek na svete! Zaslúžite si najžiarivejšie diamanty a drahokamy a o veľkosť sa nemusíte strachovať, keďže vám GLAMIRA vie zabezpečiť prakticky akýkoľvek drahokam, ktorý existuje od spoľahlivých dílerov drahokamov po celom svete. Od dílerov, ktorí nepredávajú rozporuplné drahokamy. Vyznanie lásky či módny prejav možno vyjadriť bez obáv.

Hľadáte dámske prstene, ktoré o niečom vypovedajú? Alebo jednoducho hľadáte prsteň, ktorým poviete "Ľúbim ťa"? Alebo prsteň s nápisom "Chcem ťa navždy"? Máte pocit, že vašej milej chýba k dokonalosti už len prsteň výnimočne dizajnovaný len pre ňu? Akékoľvek vyhlásenie by ste chceli dať svetu na známosť, GLAMIRA má pre vás dámske šperky s diamantmi a drahokamami pripravené na každú príležitosť.

Jeden z najobľúbenejších darčekov žien je náhrdelník alebo prívesok. Samozrejme aj v GLAMIRA sú dámske náhrdelníky veľmi obľúbené. Prehliadajte si z pohodlia akéhokoľvek miesta a nájdete dokonalý darček pre vašu milovanú, blízkeho rodinného člena, dobrého kamaráta... alebo pre vás! Samozrejme, môžete si vybrať zo širokej škály dizajnov a tie môžu byť samozrejme upravené podľa vášho gusta! Zvoľte si pre váš kov zlato alebo dokonca platinu! Potom diamanty, rubíny, smaragdy, zafíry alebo iné drahé kamene, ktoré milujete. Rozjasnite svoj bezútešný deň a vyberte si zopár drahokamov. Pri vytváraní náhrdelníka sa nechajte viesť svojou fantáziou, môžete naň dokonca nechať vygravírovať obľúbené motto, mená alebo dôležité dátumy alebo pridať dodatočný šmrnc s drahokamami.

O diamantoch sa hovorí, že sú najlepším priateľom ženy. A najlepším miestom, kde ich predviesť je v krásnych pároch náušníc. Dámske náušnice sú najlepším spôsobom ako dokázať, že sa v móde vyznáte. Tak prečo by ste sa mali uspokojiť s niečim horším ako sú náušnice, ktoré za vás prehovoria nahlas a s hrdosťou! Povedzte niečo o sebe s párom náušníc, ktoré zdôrazňujú krásu vašej tváre a vlasov. Ako darček alebo len tak pre vás, náušnice sú vždy skvelým spôsobom ako si okoreniť život. Čo tak pridať nejaké drahokamy, ktoré dodajú tú správnu náladu alebo vyzdvihnú udalosť? Od vznetlivých rubínov k elegantným tmavo-modrým zafírom. Dokonca si môžete prispôsobiť dizajn a niekoľko ďalších párov bude pripravených na akúkoľvek príležitosť.

Keď chcete zlato, jednoducho chcete zlato. Neexistuje žiadna alternatíva. Ale aký druh zlata chcete? Máte veľa možností, z ktorých si môžete vybrať. Čo tak dámske šperky z bieleho zlata? Biele zlato je prekrásnou alternatívou žltého zlata. Všetky s tým istým pocitom lesku a farby, ktoré potešia všetky zmysly! Skutočne jemná farba v porovnaní so žltým zlatom a vaši priatelia nebudú hovoriť o ničom inom. Určte móde štandard. Samozrejme môžete si vybrať akýkoľvek dizajn alebo položku a potom si ju prispôsobiť výberom kovu alebo zliatiny podľa vášho výberu. Biele zlato je pre viacerých obľúbeným.

Ste niekto, kto má viac ako len jeden štýl? Štýl, ktorý je na prvý pohľad moderným, no v okamhu sa zmení na retro? Čo tak pridať do vašej kolekcie dámske šperky z ružového zlata?, Ružové zlato je prekrásna zliatina kovov, ktorá dodá vášmu štýlu úplne nový šmrnc. Moderné dizajny, keltské či antické. S GLAMIROU sú všetky vaše.

Overené a pravdivé, dámske šperky zo žltého zlata sú najznámejším kovom na svete. Nič nekričí šperkami viac ako žlté zlato. Môžete si vybrať z ktoréhokoľvek karátu žltého zlata. Samozrejme, váš vysnívaný šperk si môžete navrhnúť nájdením dizajnu a následne ho personalizovať s kameňom narodenia a ako záverečná čerešnička na torte, pridajte vzácne kamene, aby ste tak vytvorili šperk jediný svojho druhu. V GLAMIRA je každá položka vytvorená na mieru. U nás nenájdete žiadne kusy, ktoré by sme len zložili z regálu. Všetky sú zhotovené odborníkmi, zlatníkmi a dizajnérmi. Mnohí z nich sú najlepšími na svete! GLAMIRA to nie je len zlato. Každý jeden kov má jedinečné vlastnosti a remeselníci v GLAMIRA ich všetky poznajú.

Áno, diamant môže byť jedine diamant. Ale ak vytvoríte prispôsobený a personalizovaný šperk, diamant prehovorí svojou vlastnou rečou. Nastal čas pozrieť sa na dámske šperky z diamantov celkom inými očami. Diamant môžete urobiť ústrednou ozdobou alebo môžete vaše drahé kamene prizdobiť v prsteni z diamantov! Je to na vás. GLAMIRA vie, že diamanty sú rovnako jedinečné ako vy. Takže precestovanie celého sveta, len preto aby sme vám zabezpečili dokonalé diamanty je súčasťou nášho sľubu nájsť najkvalitnejšie diamanty s karátmi a výbrusmi aké si len prajete. Na každom jednom diamante posudzujú naši GLAMIRA odborníci jeho rýdzosť, farbu a výbrus.

Hej, je super byť opäť v čiernom či byť čiernou ovcou a nič to nevyjadrí lepšie ako šperky z čiernych diamantov od GLAMIRA. Čierne diamanty sú naozaj ohromujúcim prírastkom do vašej šperkovnice. Samozrejme, že v nej neostanú zavreté dlho, potom čo zistíte, že ste v centre pozornosti svojich priateľov a rodiny. Čierne diamanty sú nádherné samy o sebe, ale aj s inými drahokamami.

Niečo na tom bude - drahokam v dámskej kolekcii šperkov. Už len myšlienka na rubíny a opály, smaragdy či dokonca zafíry. Tie nám akosi neodmysliteľne pripomínajú princov a princezné, kráľov a kráľovné, rovnako ako poklady a zámky. Tak prečo si nenavrhnúť ďalší šperk ako niečo z vlastnej rozprávky? Môžete si vyberať z drahokamov aké vám len napadnú a umiestniť ich na váš personalizovaný prsteň, náhrdelník, prívesok, brošňu alebo náramok. Voľba je vždy na vás. Ak máte radi dúhu, vedzte, že takmer každú farbu dúhy nájdete vo vzácnych drahokamoch! Dokážte vašej polovičke, že pre vás nejestvuje nikto iný. Chcete ich predsa viac ako len navždy!

Neexistuje žiaden iný spôsob ako opísať istý odtieň zelenej, je to jednoducho smaragd. Dámske šperky zo smaragdu sú najkrajším spôsobom ako osláviť prirodzenú farbu matky prírody! Pri pohľade na stromy, všetci vidíme zelenú snáď ako jednu z najdôležitejších farieb. Nech je smaragdovo zelená vašou farbou! Smaragdy môžu byť ústrednou ozdobou vášho personalizovaného výtvoru alebo ako doplnkový drahokam do akéhokoľvek prostredia. Smaragdy sú taktiež jeden z najlepších darčekov a smaragdová farba nikdy nevyjde z módy.

Ak je vašou obľúbenou farbou modrá, máte sťastie, pretože sú tu pre vás dámske šperky zo zafírov a tie sú jedným z najvyberanejších skvostov, ktoré by ste si mali pridať do vašej kolekcie šperkov. Predstavte si farbu neba alebo oceánu. Zafír je pravdepodobne jedným z najvzácnejších drahokamov pre väčšinu ľudí! Klenot, ktorý je prekrásny aj ako centrálna ozdoba, ale aj ako vedľajši doplnok k akémukoľvek dizajnu podľa vášho gusta. Vyberte si veľkosť a výbrus vášho zafíru, ktorý vám padne ako uliaty a bude v sebe niesť výpovednú hodnotu. Výrazny a odvážny alebo nepatrný a uchvacujúci. Zafíry sú skutočne potechou pre oči. Zlaďte si ich so smaragdami, rubínmi alebo inými drahými kameňmi a váš personalizovaný módny doplnok sa stane jediným svojho druhu.

Pri pomyslení na červenú farbu, vám istotne nenapadne žiaden iný klenot ako rubín. Dámske šperky z rubínov, to je oheň zachytený v kameni. Je to oheň a vášeň, ktoré môžete predviesť svetu v exkluzívnych šperkoch od GLAMIRY. Upravte a personalizujte si váš vlastný dizajn na našej webovej stránke. Obrovské rubíny, maličké rubíny a rubíny prakticky akejkoľvek veľkosti môžu byť vsadené do vášho dizajnu. Z rubínov si možno vyberať od tmavo-červenej až po takmer ružové odtiene, podľa toho či chcete okamžite zaujať alebo len nevtieravo vyniknúť. Rubíny, červené ako ruže, okamžite prehovoria jazykom lásky. Ak teda chystáte dokonalý dar pre vašu milovanú osobu, rubíny vyslovia slová lásky najkrajšie. Je to ako keby ste darovali ružu, ktorá vydrží večne a nesie v sebe posolstvo: "Budem ťa milovať na večné veky." Ćo tak usporiadať rubíny do vzoru ruže s diamantom uprostred? Fantázii sa medze nekladú!

Nejestvuje lepší spôsob ako osláviť dôležitosť blízkych a rodiny ako práve so šperkami z kameňov narodenia. Kamene narodenia vsadené do kúska šperku, podčiarkujú spojenie, ktorému sa vzájomne ako rodina tešíte. Je to veľmi osobný darček, keďže ním dávate na známosť, že danú osobu skutočne poznáte. Čo tak podarovať mamičke kamene narodenia všetkých jej detí? Je to prekrásny spôsob ako jej povedať: "Ľúbime ťa mami." To by bol predsa nádherný darček. Je to taktiež skvelý spôsob ako sa spoločne tešiť z narodenia. Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali ten správy kameň. Vedeli ste, že toto sú klenoty, ktoré sa vo svete používajú ako kamene narodenia? Zafír, rubín, smaragd, ametyst, akvamarín, citrín, diamant, granát, ónyx, opál, perla, peridot, tanzanit, topás, turmalín, tyrkys a zirkón.

GLAMIRA vám pomôže vybrať ten správy kameň narodenia pre kohokoľvek na svete. Pamätajte, GLAMIRA doručí váš tovar úplne kdekoľvek potrebujete!