ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS
boderOBJAVTE VIAC
 • Silver ringsNové

  PÁNSKE ZÁSNUBNÉ PRSTENE
  Zásnubné prstene pre mužov sú jedinečným znamením vášho putá. Vaša láska je vzájomná - ukážte ju výberom dokonalého osobného prsteňa pre neho.

 • Pánske náušnice

  Pánske náušnice
  Kto hovorí, že muži nemôžu byť fashion? Vďaka mimoriadnej GLAMIRA kolekcii pánskych náušníc môžete zaujať rovnako ako ženy.

 • PÁNSKE NÁRAMKY

  PÁNSKE NÁRAMKY
  Moderní muži by mali svoj štýl dotvárať malými, ale účinnými dotykmi. Pánske kožené náramky budú perfektným doplnkom moderného pánskeho ležérneho výzoru.

 • Silver ringsNové

  Pánske keramické šperky
  Engagement rings for men are a unique sign of your bond. Your love is mutual – show it by choosing the perfect personalized ring for him.

 • Pánske náhrdelníky

  Pánske náhrdelníky
  Malý symbol dokáže povedať tisíc slov a ukázať, ako dobre niekoho poznáte. Náhrdelník, ktorý vyhovuje osobnosti človeka, je vždy skvelý nápad na špeciálny darček.

 • Men's Necklaces

  Strieborné prstene
  A little token can tell a thousand words and show how well you know someone. A necklace that suit a man's personality is always a great idea for a special gift.
Načítávanie...

GLAMIRA pánske šperky – personalizované prstene a manžetové gombíky

Údajne muž nepotrebuje viac ozdôb - stačia mu hodinky a svadobná obrúčka. My si však myslíme, že opak je pravdou. S novou definíciou štýlu, elegancie a mužnosti pánskych šperkov, si GLAMIRA našla svoju cestu do pánskeho šatníka. Pomáha tiež s výberom šperkov, ktoré majú aj iný než len estetický význam. GLAMIRA vie, že šperky majú zmysel a môžu podčiarknuť Vašu osobitosť v modernom prostredí. Pre dokonalý obraz muža GLAMIRA ponúka dokonalé manžetové gombíky a pánske prstene ...

Oblečenie nerobí človeka. Šperky áno!

Personalizujte svoje šperky GLAMIRA - pánske manžetové gombíky alebo prstene s akýmikoľvek drahokamami prinášajú oživenie do inak nudného a pragmatického vzhľadu. Pri pomyslení na drahokamy Vám možno prvé napadnú diamanty, zafíry, rubíny a smaragdy. Avšak v GLAMIRA.co.uk ponúkame takmer dvadsať kameňov vrátane ónyxu a krištáľov Swarovski. A každý drahokam je k dispozícii vo všetkých farbách, od oslnivej bielej až po modrú, purpurovú, červenú a žltú. Inými slovami, od zafíru v rôznych farbách cez topás, ametyst, granát až k citrínu...

Prispôsobenie si svojich vybraných šperkov v každej zliatine bude v neposlednom rade krokom k vytvoreniu toho, čo patrí len k Vám! Na výrobu svojich prsteňov a manžetových gombíkov si môžete vybrať ružové, biele a žlté zlato alebo striebro. Navyše GLAMIRA ponúka dvojfarebný dizajn v červenom a bielom alebo žltom a bielom zlate. Do vnútornej strany prsteňa si môžete dať vygravírovať svoje meno alebo Vaše obľúbené motto či heslo. Prezraďte mám Vaše prianie a vkus; rozhodnite sa srdcom! Takéto šperky pre muža budú nielen perfektne vyzerať, ale budú navyše rozprávať Váš príbeh, keďže sú od základu prispôsobené Vašej predstave.

S kolekciou pánskych šperkov GLAMIRA ponúkame širokú škálu možností pre Vaše vlastné prehlásenie a vyjadrenie toho, čo naozaj chcete!