Manžetové gombíky

212 produktov [i]
Rýchly filter
Vybrať Kameň <span>Vybrať</span> Kameň <span>Vybrať</span> Kameň
Clear
Karát Karát Karát
  • Filtrovať Filtrovať Viac
    Filtrovať
Zoznam  Tabuľku 
Nastaviť vzostupný smer
Položky 1 do 60 z celkovo 212
na stranu
  • Triediť podľa
  • Filtrovať
    Pokročilé
Nalezeno 212 prispôsobiteľných produktov. [i]
Štýly
Kameň
Farba
kovu
Karát
Filtrovať
Pokročilé
Loading... Načítanie ďalších výsledkov vyhľadávania...
Zoznam  Tabuľku 
Nastaviť vzostupný smer
Položky 1 do 60 z celkovo 212
na stranu

Personalizované manžetové gombíky pre mužov – zlaté a strieborné manžetové gombíky

Najjemnejšie detaily pánskeho oblečenia sú tie, ktoré najviac hovoria o jeho nositeľovi. Nosenie manžetových gombíkov je bez pochýb prejavom vyjadrenia osobnosti. Pamätajte si, že Váš štýl je Váš vlastný príbeh a v tom príbehu si k ovládnutiu svojich síl musíte zvoliť Vaše brnenie obložené diamantmi. Buďte tichý strážca; ostražitý ochranca ... S GLAMIRA nadčasovými manžetovými gombíky pre mužov môžete rozžiariť Vaše rukávy! Tu v GLAMIRA si vychutnáte rolu hlavnej postavy v legende, kde necháte svoje prepychové detaily kričať o Vašej silnej osobnosti, odvahe a precíznosti...

GLAMIRA personalizované manžetové gombíky s hlbokým významom budú po mnoho rokov Vašim pokladom. Ak slová nie sú Váš štýl, môžete si upraviť akýkoľvek zlatý manžetový gombík spôsobom, ktorým vyjadríte svoju osobnosť na intímnejšej úrovni. Alebo to môžete nechať na GLAMIRU, nech Vám jednoducho zabalí jeden zo strieborných manžetových gombíkov a namieri ich na Vašu adresu.

GLAMIRA pomáha aj budúcim ženíchom vybrať si správne šperky, aby vhodne doplnili svoj svadobný oblek. Na svadobný deň by ste sa nemali len tak obsypať šperkmi; GLAMIRA manžetové gombíky sú kandidátmi na perfektné dokončenie a podčiarknutie outfitu. Okrem toho si ich môžete prispôsobiť tak, aby sa Vám skutočne páčili, takže ich budete s obľubou nosiť. Prispôsobenie v GLAMIRA trvá iba chvíľku a Váš úspech prostredníctvom Vašej voľby drahokamu, kovu a farby bude zaručený. Úspech bude dvojica manžetových gombíkov oslavujúcich Váš celoživotný záväzok. Takže tieto svadobné manžetové gombíky od GLAMIRA, by mali byť kúskami, o ktorých ste si skutočne istý!