Rýchle prispôsobenie
Sprievodca určovanie rozmerov
Sprievodca určovanie rozmerov
 

Dizajnujte Váš

GLAMIRA Deti Rigel

1
[i]

2

 • 375 Zlato - 9K
 • 585 Zlato - 14K
 • 750 Zlato - 18K
 • 925 Striebro
3

222,00 €

GLAMIRA Deti Rigel

585 Bielo & Črvené Zlato / biely zafír

Štýl Symboly - Zobraziť všetko

Táto cena je až o 55% nižšia ako v tradičných zlatníctvach.
222,00 €
zahr. DPH
Doručenie zdarma
Vrátenie do 60 dní

GLAMIRA Deti Rigel

585 Bielo & Črvené Zlato / biely zafír

Štýl Kolekcia Symboly - Zobraziť všetko

Nájdite svoju veľkosť
Veľkosť prsteňa
GLAMIRA Deti Rigel
 • {{label}}:{{options}}
{{qty}} {{name}}
{{qty}} {{name}}
 •  
Položiť otázku
0800 005 4690800 005 469

Pondelok - Piatok 8:00 – 18:00 (Bezplatná linka)

Detaily

Všeobecné

Položka číslo [i] KDR-011
Šírka [i] 2,5 mm
Masívny [i] Áno
Rozmery produktu Click to View
Približná hmotnosť 3.4 Gramy

Hlavný Kameň

[i]
Certifikácia GL Certified
Farba [i]
Čírosť kameňov [i]
Tvar [i] Okrúhly
Rez [i]
Celková hodnota kameňa v karátoch [i] 0.06
Počet kameňov [i] 6
Kameň 1 Diameter [i] 1.3 mm

Možno sa Vám bude tiež páčiť

 

 
HODNOTENIA A RECENZIE

Zanechajte komentár a zdieľajte Vašu skúsenosť s Glamirou s ostatnými!

Fotky zákazníkov
Fotky objednaných produktov, ktoré ste odfotili budú zobrazené tu, potom, čo ich s nami budete zdieľať.

DETAILY PREPRAVY

 • Odhadovaný čas dodania:
 •  
 • Doprava zdarma prostredníctvom:
 • DHL
 •  Doručenie zdarma
 •  Gravírovanie zdarma
 •  Darčekový box zdarma
 •  Možnosť anonymného doručenia
ĎALŠIE VÝHODY TOHTO NÁKUPU:
 • 60 Day Return Policy

  60 denná záruka vrátenia tovaru Naším prianím je vaša spokojnosť. S gravírovaním alebo bez; ak nie ste spokojní s vašou voľbou, môžete vrátiť tovar v pôvodnom stave do 60 dní.

 • 60 Day Resizing Policy

  60 denná možnosť úpravy veľkosti Skvelé veci začínajú s malými detailmi. GLAMIRA vám pomôže udržať tajomstvo a prekvapenie a bezplatne vám raz zmení veľkosť prsteňa do 60 dní od doručenia produktu..

 • Lifetime Warranty

  Doživotná záruka Stojíme za kvalitou našich šperkov a poskytujeme doživotnú záruku na všetky naše výrobky. Každá objednávka je spracovávaná a ošetrovaná našimi odborníkmi od prvej sekundy. Vychutnajte si kvalitu profesionálneho majstrovského diela a buďte si istí, že vaše jedinečné dizajnové šperky vydrží celý život.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  Zákaznícka podpora 100% orientovaná na zákazníka Tím podpory zákazníkov spoločnosti GLAMIRA vám rád pomôže počas jedného z najkrajších okamihov vášho života. Naším poslaním je vaša spokojnosť. Urobte si čas na výber dokonalého modelu a my sa postaráme o všetko ostatné.

 • Custom Made Jewellery

  Váš vlastný šperk "Vaša zvláštna príležitosť je pre nás najdôležitejšia a chápeme, aké dôležité je byť na ňu pripravený.
  Venujte svoju energiu výberu perfektného módneho šperku a GLAMIRA ju pre vás špeciálne vytvorí. Váš nákup bude tiež obsahovať bezplatnú darčekovú krabičku navrhnutú odborníkmi, pretože každý malý detail je dôležitý.

 • Fast Delivery

  Rýchla doprava Načasovanie je kľúčové slovo, pokiaľ ide o usporiadanie prekvapenia pre ponuku na sobáš alebo pre svadobný deň. Spoločnosť GLAMIRA je hrdá na to, že ponúka jednu z najrýchlejších výrobných a prepravných časových rámcov na trhu.
  Ponúkame tiež bezplatné doručenie všetkých objednávok. Navyše, ak si prajete, aby vaša objednávka bola prekvapením, jednoducho vyberte možnosť anonymného balenie a váš výrobok odošleme v obyčajnom obale bez loga GLAMIRA.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Certifikáty pravosti pre diamanty a drahé kamene Naši gemologovia in-house odborne a starostlivo prehliadnu všetky diamanty a drahokamy GLAMIRA, než im vydajú príslušný certifikát. Každá objednávka obsahuje certifikát. Pokiaľ máte záujem o certifikované diamanty GIA (Gemological Institute of America), náš tím podpory zákazníkov vám rád poradí.

 • Allergy-Free Material

  Nealergénny materiál Najkvalitnejšie kovy a kamene používané v našej výrobe sú nealergénne. Keď príde na nosenie šperkov, pohodlie je rovnako dôležité ako samotné šperky. Naším cieľom je zabezpečiť, aby vaše osobné a jedinečné dizajnové šperky nielen dobre vyzerali, ale aby ste sa v nich cítili pohodlne.

 • Roky skúseností

  Roky skúseností Vďaka dlhoročnému profesionálnemu prístupu a snahám o neustále zlepšovanie svojej práce sa spoločnosť GLAMIRA rozšírila do mnohých krajín a má pobočky po celom svete. Objednávka od nás zaisťuje, že šperk bude odrážať oddanosť k odboru a dlhoročné skúsenosti.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Založené v nemeckom Heilbronne - dodáva špičkovú kvalitu od roku 2008. Nemecké korene GLAMIRY nás odlišujú od ostatných klenotníkov vďaka dvom hlavným kľúčovým slovám: kvalite a presnosti. Zavedené a testované procesy v priebehu rokov, odbornosť a disciplína nám umožňujú ponúknuť kvalitné služby a šperky.

 • Priamo od zdroja

  Priamo od zdroja Všetky drahokamy a šperky. Každý krok v typickom maloobchodnom modeli ovplyvňuje konečnú cenu výrobku. Sme výrobca, ktorý pokrýva všetky fázy procesu, od prvého dotyku pera na papieri, do odovzdania výrobku kuriérovi. Tým, že sa zaobídeme bez predajcov, dovozcov, veľkoobchodov a obchodov, sme schopní priniesť našim zákazníkom veľké úspory.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  Bezkonfliktné diamanty, drahokamy a drahé kovy Drahé kovy a kamene sú po celom svete často ťažené v príšerných podmienkach. V spoločnosti GLAMIRA garantujeme, že všetky diamanty, drahé kamene a kovy použité pri výrobe našich šperkov sú bezkonfliktné, pochádzajú z etických zdrojov a regiónov, kde nie je použité násilie v súlade s Kimberleyským procesom.

Diamant

Klasifikované ako drahokamy, diamanty boli zbožňované už od dávnych čias. Vytvárané stovky kilometrov pod zemským povrchom po milliardy rokov, sú najtvrdšie zo všetkých kameňov. Sú tiež známe ako kráľovny klenotov. V Glamira garantujeme iba použitie pravých diamantov.

Citrónový Quartz

Citrónový zafír je považovaný za polodrahokam a milovníkov šperkov okúzľuje svojou sviežou farbou. Najčastejšie sa vyskytuje vo farebnej škále od svetlo citrónovej po ostro žltú. Kameň je známy pre svoju silu a energiu, ktorá zbavuje negatívnych emócií, pochybností o sebe, a ktorá zlepšuje náladu nositeľa a prináša mu sebavedomie.

Zultanite

Sultanit je považovaný za polodrahokam a je veľmi obľúbený pre svoju jedinečnú schopnosť meniť farbu. Podľa zdroja svetla a uhla jeho dopadu má tento veľmi vzácny polodrahokam schopnosť meniť odtieň. Je limetkovo zelený na denným svetle, a čerešňovo ružový alebo broskyňový v tlmenom svetle.

Zelený Topaz

Zelený topaz sa radí medzi polodrahokamy a patrí do skupiny Topaz, ktorá sa vďaka zelenej farbe veľmi často spája s vernosťou a láskou. Prináša vnútornému telu pokoj, zvyšuje intelekt, pomáha riešiť problémy a získať pevné zdravie.

Zelený Zafír

Zelený zafír, ktorý sa počíta medzi drahokamy, má farbu, ktorá sa vďaka obsahu železa pohybuje od svetlo mätovo zelenej po sýto tmavo zelenú. Hovorí sa, že tento vzácny drahokam má upokojujúce účinky a že upokojuje oči a zvyšuje dôveru v nositeľa.

Oranžový Zafír

Oranžový zafír sa považuje za drahokam a rozochveje srdce každého, kto miluje teplé oranžovej tóny. Jeho farba sa pohybuje od svetlo oranžovej po výraznú červeno oranžovú, ktorá upokojuje srdce a myseľ, zbavuje negatívnych myšlienok a aktivuje energiu a pocit radosti.

Diamant

Klasifikované ako drahokamy, diamanty boli zbožňované už od dávnych čias. Vytvárané stovky kilometrov pod zemským povrchom po milliardy rokov, sú najtvrdšie zo všetkých kameňov. Sú tiež známe ako kráľovny klenotov. V Glamira garantujeme iba použitie pravých diamantov.

Čierny Diamant

Čierne diamanty sú diamanty, ktoré majú odlišnú kryštalickú štruktúru s názvom ako polykryštalická. To znamená, že je to niečo ako mnoho rozbitých diamantov pohromade. Vzhľadom k tomu, že je to úplne čistý uhlík vo svojej kryštálovej štruktúre, je všeobecne nazývaný ako "Carbonado". Avšak, technicky sú tieto diamanty ešte tvrdšie a vzácnejšie ako biele diamanty.

RUŽOVÝ ZAFÍR

Ružový zafír je klasifikovaný ako drahokam a bol považovaný za extrémne vzácny, kým nebola na Madagaskare v 90. rokoch objavená nová ložiska. Ružová sa radí medzi najvzácnejšie farby pre zafír. Tieto drahokamy majú mnoho odtieňov - od ružovej po vivid, až po intenzívne purpurovú. Hovorí sa, že ružové zafíry predstavujú lojalitu, dôveru a úprimnosť, a preto sú veľmi populárne pri výbere zásnubného prsteňa.

RODOLIT GRANÁT

Rodolit granát je klasifikovaný ako polodrahokam. Vďaka svojej atraktívnej farbe sa rýchlo stáva žiadúcim šperkom. Na atraktivite mu dodáva aj fakt, že je často veľmi čistý, bez akýchkoľvek chýb alebo inklúzií. Meno pochádza z gréckeho slova "rhodon", čo znamená ruže / ružový. V hinduizme je spojený s koreňovou čakrou a verí sa, že podporuje zdravú sexuálnu aktivitu, pocity stability a bezpečnosti. Tiež podporuje úspešné podnikanie a pomáha budovať sebavedomie.

MODRÝ TOPAZ (LONDÝNSKÁ MODRÁ)

Jeden z troch dostupných odtieňov topásu - topás londýnska modrá - je určite zvláštny a exkluzívny pre svoju tmavú farbu. V tomto tmavšom odtieni je topás zbožňovaný tými, ktorí chcú všetko okrem obyčajného. Svojím špecifickým nazelenalým nádychom a tmavo šedivým podtónom je tzv. London Blue topás ideálny pre zásnubné prstene, ak chcete ukázať, ako mimoriadna je vaša láska. Je to drahokam, ktorý nielenže zaujme každého, ale dokonca sa tvrdí, že posilní vaše komunikačné schopnosti a expresívne vyjadrovanie.

MORGANIT

Klasifikovaný ako polodrahokam. Morganit je považovaný za prirodzený, výnimočný a sofistikovaný podrahokam, ktorý sa nachádza len na niekoľkých miestach po celom svete. Iróniou je, že cena neodráža jeho vzácnosť. Najpresnejší popis by obsahoval slová ako vzácny, trblietavý, odolný, vynikajúci jas a lesk. Farba, ktorá je prirodzene spôsobená nádychom mangánu, sa môže líšiť od jasné striebristo ružovej, broskyňovej a fialovo ružové, čo činí morganit výnimočným. Podobne ako u zeleného smaragdu je morganit symbolom božskej lásky, ktorá môže byť spôsobená tým, že obaja kamene sú odrody beryl. Vynikajúca voľba pre jedinečný zásnubný prsteň alebo ako darček pre zvláštne životné udalosti.

Ametyst

Klasifikovaný ako polodrahokam, ametyst je fialová transparentná odroda minerálneho kremeňa. Ametysty najčastejšie záskavajú svoje nádherné zafarbenie od znečistenia železom vo svojej kryštalickej štruktúre, hoci môžu byť tiež zafarbené pôsobením prirodzenej radiácie.

Zelený Turmalín

Klasifikovaný ako polodrahokam, zelený turmalín (Verdelit) je spojený z početných kovov a vytvára tak svoju bórkremičitanovú formu, jednu z najkomplexnejších krystalických štruktúr. Chrómu vďačí za svoju smaragdovo zelenú farbu. Verí sa, že kameä dokáže prilákať šťastie, úspech, hojnosť a prosperitu.

Citrín

Klasifikovaný ako polodrahokam, citrín, odvodený od žltého ovocia podobného citrónom, zrozumiteľný vo viacerých jazykoch, je žltá alebo oranžová odroda kremeňa. Ako jeden z najpopulárnejších a prostých drahých kameňov, je spájaný s úspechom a prosperitou.

Smaragd

Klasifikovaný ako drahý kameň, smaragd je cenný vďaka svojej hlbokej a živej zelenej farbe. Smaragdy patria medzi najvzácnejšie klenoty, ktoré obsahujú početné inklúzie a malé povrchové zlomeniny. Ako kameň Venuše, smaragd symbolizuje večnú mladosť a znovuzrodenie.

Modrý Topás

Klasifikovaný ako polodrahokam, Topás je kameň nachádzaný v obrovských a bezchybných kryštáloch a môže byť tvarovaný na tisícky karátových drahokamov. Je nachádzaný vo svojej bezfarebnej aj žltej arebnej forme. Má dobrú tvrdosť a je relatívne hojne dostupný. Topás s prirodzene modrým zafarbením je veľmi vzácny.

Granát

Klasiikovaný ako polodrahokam, Granát je kombináciou niekoľko úzko súviiacich minerálov, ktoré majú podobné fyzikálne a kryštalické vlastnosti. Granáty sa líšia vo farbách a veľkostiach. Avšak najznámejšia je predovšetkým tmavo červená farba granátov považovaných preto za kamene vášnivej oddanosti.

Rubín

Klasifikovaný ako drahokam, Rubín je tvrdý, odolný a vzácny, je jedným z najčastejších používaných v klenotoch. Dokonca aj transparentné rubíny veľkých rozmerov sú ešte vzácnejšie ako diamanty. Rubín je symbolom vitality a vznešenosti po celé storočia.

Safír

Klasifikovaný ako drahokam, Safír je odroda korundu a vďaka jeho transaprentnosti a modrej farbe je spáájaný s mierom a šťastím. Je na druhom mieste spolu s rubínom čo sa týka tvrdosti hneď po diamante.

Biely zafír

Klasifikovaný ako drahokam, biely zafír je druh zafíru v bezfarebnej forme. Farba zafíru vo všeobecnosti pochádza zo stopových prvkov z procesu formácie. Biely zafír však tieto stopové prvky neobsahuje a to ho robí vzácnym a jedinečným.

Ohnivý Opál

Klasifikovaný ako polodrahokam, Ohnivý opál je transaprentná forma opálu, ktorá zvyčajne nevykazuje žiadnu opalescenciu alebo len jasne zeleno prebleskuje. Jeho farba sa mení od žltej cez oranžovú až červenú. často podnecuje myšlienky, podporuje fantázi a sny.

Kryštál kremeňa

Klasifikovaný ako polodrahokam, Kremeň je rozšírený vo vyvretých metamorfovaných horninách. Často je zafarbený ako ružový alebo dymový alebo nečistotami.

Ruženín

Klasifikovaný ako polodrahokam, Ruženín je ružová odroda kremeňa. Má mäkké farby, od veľmi svetlo ružovej až po ružovú strednej intenzity.

Dymový kremeň

Klasifikovaný polodrahokam, Dymový kremeň alebo Záhneda je hnedá dymovo zafarbená odroda kremeňa. Ten sa mení vo farbách od svetlo sivohnedá až po hlbokú sivo-čiernu.

Tanzanit

Klasifikovaný ako polodrahokam, Tanzanit je modrý až modrofialový druhu zoiste obsahujúci vanád. Bol objavený len nedávno a stal sa preto veľmi popúlárny vďaka svojmu pozlátku. Verí sa, že reprezentuje život.

Swarovski

Swarovski je malý kúsok krištáľu  vytvorený podľa presného výbrusu s pomocou vysoko kvalitnej technológie. Od ostatných sa odlišuje svojim výbrusom, ktorý sa vo svetle podobá na diamant.

Swarovski

Swarovski je malý kúsok krištáľu  vytvorený podľa presného výbrusu s pomocou vysoko kvalitnej technológie. Od ostatných sa odlišuje svojim výbrusom, ktorý sa vo svetle podobá na diamant.

Swarovski

Swarovski je malý kúsok krištáľu  vytvorený podľa presného výbrusu s pomocou vysoko kvalitnej technológie. Od ostatných sa odlišuje svojim výbrusom, ktorý sa vo svetle podobá na diamant.

Swarovski

Swarovski je malý kúsok krištáľu  vytvorený podľa presného výbrusu s pomocou vysoko kvalitnej technológie. Od ostatných sa odlišuje svojim výbrusom, ktorý sa vo svetle podobá na diamant.

Peridot

Klasifikovaný ako polodrahokam, Peridot má najčatejšie menej ako tri karáty a tie nad päť karátov sú veľmi vzácne a majú vyššiu hodnotu. Farba jednotlivých drahokamov sa mení v odtieňoch zelenej farby. Hovorí sa, že Peridot prináša svojmu nositeľovi silu.

Akvamarín

Klasifikovaný ako polodrahokam, Akvamarín je drahokam, ktorý sa skladá so svetlo modrej až modrasto zelenej. Beryl, jeho názov hovorí sám za seba. Po celé stáročia bol tento nadčasový drahý kameň farby vody, symbolom mladosti, nádeje, zdravia a vernosti.

Ružový Turmalín

Klasifikovaný ako polodrahokam, ružový turmalín je najviac známy pre svoje módne zafarbenie, ktoré má najvňčšie farebné spektrum. Z tohto dôvodu je tiež známy ako dúha všetkých drahých kameňov.

Zelený Ametyst

Klasifikovaný ako polodrahokam, zelený ametyst je svetlo zelený kryštál kremeňa. V mineralógii je známy ako prasiolit alebo vermarín. Jeho zelená farba je spôsobená tepelným spracovaním - vzniká buď vulkanickou činnosťou alebo ohrievaním zemského jadra.Zelený ametyst je kameň, ktorý podporuje intuitívne schopnosti ruku v ruke spolu s láskou.

Žltý Safír

Klasifikovaný ako polodrahokam, žltý safír je prirodzene sa vyskytujúci safír, čo je odroda korundu. Nízky obsah železa je zodpovedný za jeho žltý odtieň. Kameň je spájaný s plodnosťou a dobrým manželstvom.

Perla

Perla je najstarší známy klenot a bol považovaný za najcennejší po celé stáročia. Čo odlišuje perlu od ostatných drahých kameňov je fakt, že je to organická hmota pochádzajúca zo živého tvora - ustríc a mäkkýšov. Perly sú takzvané slzy Mesiaca. Majú farbu v rozmedzí od bielej po čiernu vrátane striebornej, smotanovej, ružovej, zlatistej (zlatej) zelenej a modrej.

Perla

Perla je najstarší známy klenot a bol považovaný za najcennejší po celé stáročia. Čo odlišuje perlu od ostatných drahých kameňov je fakt, že je to organická hmota pochádzajúca zo živého tvora - ustríc a mäkkýšov. Perly sú takzvané slzy Mesiaca. Majú farbu v rozmedzí od bielej po čiernu vrátane striebornej, smotanovej, ružovej, zlatistej (zlatej) zelenej a modrej.

Perla

Perla je najstarší známy klenot a bol považovaný za najcennejší po celé stáročia. Čo odlišuje perlu od ostatných drahých kameňov je fakt, že je to organická hmota pochádzajúca zo živého tvora - ustríc a mäkkýšov. Perly sú takzvané slzy Mesiaca. Majú farbu v rozmedzí od bielej po čiernu vrátane striebornej, smotanovej, ružovej, zlatistej (zlatej) zelenej a modrej.

Čierny Onyx

Čierny onyx je drahý kameň odrody chalcedónu a je členom kryštálovej triedy. Je to kameň uzemnenia, a verí sa, ýe drží jeho nositeľa pri zemi v spojitosti s realitou, vyrovnáva vnútornp nerovnováhu a liminuje pôsobenie vonajších negatívnych energií.

Čierny ónyx

Čierny onyx je drahý kameň odrody chalcedónu a je členom kryštálovej triedy. Je to kameň uzemnenia, a verí sa, ýe drží jeho nositeľa pri zemi v spojitosti s realitou, vyrovnáva vnútornp nerovnováhu a liminuje pôsobenie vonajších negatívnych energií.

Hnedý diamant

Hnedé fancy farebné diamanty sú považované za najobľúbenejšie diamanty vo svojej kategórii. Existujú v mnohých farebných odtieňoch, ktoré označujeme ako čokoládové diamanty, koňakové diamanty alebo diamanty champagne. Tieto drahokamy zaznamenávajú v klenotníctve rastúci trend. Ak ste závislí na čokoláde a milujete luxusné šperky s drahokamami, budú pre vás hnedé diamanty to pravé.

Modrý diamant

Modré diamanty boli prvýkrát objavené v Indii a na západ privezené v 17. storočí. Tieto zvodné diamanty majú celú škálu mimoriadnych odtieňov od jasné letnej oblohy, farby mora až po oceľovú modrú. Pre klasifikáciu týchto vzácnych diamantov sa používajú názvy ako baby blue, kráľovský (royal) modrý diamant, navy diamant alebo polnočný diamant (midnight).

Žltý diamant

Žlté diamanty sú v súčasnej dobe vysoko dopytované. Môžu byť tiež označované ako kanárikovo žlté alebo občas ako tzv. Zimmy. Žlté diamanty sa pýši nádherným vzhľadom a hodí sa pre typ prsteňov ako halo alebo solitaire, však vynikajú aj v kombinácii s ďalšími drahokamami práve pre svoju jedinečnú kombinovateľnosť. Ak sa zaujímate o žlté diamanty, máte veľa možností si vytvoriť ten pravý a jedinečný šperk.

Zelený diamant

Symbolizujú prírodu, rast, harmóniu, vytrvalosť a plodnosť - zelené diamanty sú vysoko cenenými a obdivovanými prírodnými drahými kameňmi. Pre tieto fancy farebné diamanty existuje celý rad zelených odtieňov. Tieto tóny môžu byť od veľmi svetlo zelenej až po sýto zelenú. Výber vždy záleží na preferenciách a vkusu zákazníka. Zelené diamanty najviac upokojujú ľudskú myseľ a vyžarujú silné emócie spojené s pocitom bezpečia. To je možno jeden z dôvodov, prečo sa mnoho milovníkov šperkov rozhodne nielen pre prsteň, ale aj pre náušnice alebo náhrdelník.

Ružový diamant

Najviac vyhľadávané hneď po klasických diamantoch - ružové fancy farebné diamanty, ktoré sú obľúbeným spoločníkom dám, pokiaľ ide o šperky! Zasnená farba v kombinácii s dokonalým brusom splní vaše vysnívaná priania. Ružové fancy diamanty evokujú zmysel pre luxus a romantiku a sú veľkolepými doplnky kolekcie dámskych šperkov. Rovnako ako iné farebné fancy diamanty aj tie ružové nájdeme v celej škále farebných odtieňov ako sú veľmi svetlé, svetlé, fancy light, fancy intense, fancy deep a fancy vivid.

Biely topaz

Biely topaz je považovaný za polodrahokam, silikátový minerál, ktorý má podobné optické vlastnosti ako diamanty. Hoci je menej tvrdý (8 na Mohsovej stupnici), je biely topaz oslavovaný kvôli jeho jasnosti a priehľadnosti. Názov topazu pochádza z gréckeho slova "tapazos", čo znamená "hľadať". Pravdepodobne nie je náhoda, že biely topaz pomáha k duchovnému uzdraveniu, premieňa negatívne myšlienky na pozitívne tak, aby vám pomohol nájsť vašu cestu, svoj účel a poskytol vám dodatočnú energiu, ktorá je niekedy potrebná. Ak hľadáte šperky s okúzľujúcim kameňom, ktorý je schopný poskytnúť jasnosť a čistotu rovnajúcu sa diamantom, môže byť tou najlepšou voľbou práve biely topaz.
Farba je v odtieňoch nočná modrá až námornícka modrá. Základný kameň pre drahé šperky.
Veľmi malé inklúzie viditeľné voľným okom. Very Good (AA) klasifikované zafíry sú v modrých odtieňoch a svetlo jemne presvitá cez drahokam.
Zafíry klasifikované ako Excellent (AAA) majú veľmi bohato modrú farbu a vnútri drahokamu sú len veľmi drobné inklúzie. V prípade, že máte záujem o vysoký lesk, je pre vás táto kvalita optimálna.
Mimoriadny rez, ktorý zvyšuje lesk a umocňuje farbu zafíru. Tento lesk je oslnivý ako na dennom svetle, tak pri umelom osvetlení. Hlavná ťažba je v oblasti Cejlón, tóny sú veľmi hlboké až ostro modré.
Odtieň je v stredne zelených farbách, svetlo neprechádza drahokamom. Základný kameň pre drahé šperky.
Malé množstvo inklúzií, ktoré sú viditeľné voľným okom. Very Good (AA) klasifikované smaragdy majú stredne zelenú farbu a majú veľmi malú priepustnosť svetla.
Smaragdy klasifikované ako Excellent (AAA) majú veľmi bohato zelenú farbu a vnútri drahokamu sú len veľmi drobné inklúzie. V prípade, že máte záujem o vysoký lesk, je pre vás táto kvalita optimálna.
Mimoriadny rez, ktorý zvyšuje lesk a umocňuje farbu smaragdu. Tento lesk je oslnivý ako na dennom svetle, tak pri umelom osvetlení. AAAA klasifikované smaragdy sú v tejto chvíli svojou kvalitou neprekonateľné.
Odtieň je v tmavo červených farbách, svetlo neprechádza drahokamom. Základný kameň pre drahé šperky./span>
Malé množstvo inklúzií, ktoré sú viditeľné voľným okom. Very Good (AA) klasifikované rubíny majú stredne červeno ružovú farbu a majú malú priepustnosť svetla.
Rubíny klasifikované ako Excellent (AAA) majú stredne červenú farbu a vnútri drahokamu sú len veľmi drobné inklúzie. V prípade, že máte záujem o vysoký lesk, je pre vás táto kvalita optimálna.
Mimoriadny rez, ktorý zvyšuje lesk a umocňuje farbu rubínu. Tento lesk je oslnivý ako na dennom svetle, tak pri umelom osvetlení.
Tieto žlté diamanty majú zvyčajne svetlý farebný tón a nízku intenzitu. Sú tak minimálnou požiadavkou pre použitie v šperkárstve.
S jeho živšou farbou ide určite o uprednostňovaný žltý diamant. Tieto žlté diamanty majú stredne intenzívnu farbu a ľahší tmavší odtieň.
Tieto diamanty sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o žlté diamanty. Tieto diamanty majú intenzívnu žltú farbu a veľmi sa hodí pre jemné šperky.
Tieto žlté diamanty majú najintenzívnejšie a najživšie farby a sú veľmi vzácne, preto sú vhodné pre vaše najlepšie šperky.
Tieto modré diamanty majú zvyčajne svetlý farebný tón a nízku intenzitu. Sú tak minimálnou požiadavkou pre použitie v šperkárstve.
Tieto diamanty sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o modré diamanty. Majú intenzívnu modrú farbu a veľmi sa hodí pre jemné šperky.
Tieto modré diamanty majú najintenzívnejšie a najživšie farby a sú veľmi vzácne, preto sú vhodné pre vaše najlepšie šperky.
S jeho živšou farbou ide určite o uprednostňovaný ružový diamant. Tieto ružové diamanty majú stredne intenzívnu farbu a ľahší tmavší odtieň.
Tieto diamanty sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o ružové diamanty. Majú intenzívnu ružovú farbu a veľmi sa hodí pre jemné šperky.
Tieto ružové diamanty majú najintenzívnejšie a najživšie farby a sú veľmi vzácne, preto sú vhodné pre vaše najlepšie šperky.
Tieto zelené diamanty majú zvyčajne svetlý farebný tón a nízku intenzitu. Sú tak minimálnou požiadavkou pre použitie v šperkárstve.
S jeho živšou farbou ide určite o uprednostňovaný zelený diamant. Tieto zelené diamanty majú stredne intenzívnu farbu a ľahší tmavší odtieň.
Tieto diamanty sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o zelené diamanty. Majú intenzívnu zelenú farbu a veľmi sa hodí pre jemné šperky.
Tieto zelené diamanty majú najintenzívnejšie a najživšie farby a sú veľmi vzácne, preto sú vhodné pre vaše najlepšie šperky.
Tieto hnedé majú zvyčajne svetlý farebný tón a nízku intenzitu. Sú tak minimálnou požiadavkou pre použitie v šperkárstve.
S jeho živšou farbou ide určite o uprednostňovaný hnedý diamant. Tieto hnedé diamanty majú stredne intenzívnu farbu a ľahší tmavší odtieň.
Tieto diamanty sú rozhodne najobľúbenejšou voľbou, pokiaľ ide o hnedé diamanty. Majú intenzívnu hnedú farbu a veľmi sa hodí pre jemné šperky.
Tieto hnedé diamanty majú najintenzívnejšie a najživšie farby a sú veľmi vzácne, preto sú vhodné pre vaše najlepšie šperky.
Good (A) klasifikovaný Ametyst má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Ametyst má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ametyst je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Ametyst.
Heirloom (AAAA) (Ametyst drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Citrín má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Citrín má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Citrín je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Citrín.
Heirloom (AAAA) Citrín drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Granát má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Granát má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Granát je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Granát.
Heirloom (AAAA) Granát drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Topás-Modrý má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Topás-Modrý má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Topás-Modrý je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Topás-Modrý.
Heirloom (AAAA) Topás-Modrý drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Peridot má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Peridot má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Peridot je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Peridot.
Heirloom (AAAA) Peridot drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Akvamarín má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Akvamarín má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Akvamarín je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Akvamarín.
Heirloom (AAAA) Akvamarín drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Ohnivý opál má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Ohnivý opál má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ohnivý opál je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Ohnivý opál.
Heirloom (AAAA) Ohnivý opál drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Zelený ametyst má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Zelený ametyst má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Zelený ametyst je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Zelený ametyst.
Heirloom (AAAA) Zelený ametyst drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Zelený turmalín má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Zelený turmalín má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Zelený turmalín je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Zelený turmalín.
Heirloom (AAAA) Zelený turmalín drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Ružový-turmalín má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Ružový-turmalín má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ružový-turmalín je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Ružový-turmalín.
Heirloom (AAAA) Ružový-turmalín drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Ružový-kremeň má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Ružový-kremeň má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Ružový-kremeň je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Ružový-kremeň.
Heirloom (AAAA) Ružový-kremeň drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Tansaniitti má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Tansaniitti má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Tansaniitti je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Tansaniitti.
Heirloom (AAAA) Tansaniitti drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Savukvartsi má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Savukvartsi má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Savukvartsi je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Savukvartsi.
Heirloom (AAAA) Savukvartsi drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Morganiitti má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Morganiitti má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Morganiitti je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Morganiitti.
Heirloom (AAAA) Morganiitti drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Rodoliitti Granaatti má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľným okom. "Very good (AA)" Rodoliitti Granaatti má farebný odtieň, vďaka ktorému svetlo preniká do drahokamu.
Excellent (AAA) Rodoliitti Granaatti je vysoko kvalitný drahokam a možno ho nájsť u svetoznámych klenotníkov. Najvhodnejšie voľba, pokiaľ ide o Rodoliitti Granaatti.
Heirloom (AAAA) Rodoliitti Granaatti drahokam bol používaný v kráľovských rodinách. Tieto drahokamy majú najvyššiu čistotu, sú bezchybné a majú najbohatšie farby.
Good (A) klasifikovaný Tsavoriitti má malé inklúzie. Svetlo nepreniká skrze drahokam. Vstupná úroveň pre jemné šperky.
Niektoré malé inklúzie sú viditeľné voľn