Načítávanie...

Prečo si vybrať GLAMIRU?

Nespočetné množstvo drahých kameňov

Tu v GLAMIRA si môžete vyberať z úžasnej ponuky šperkov s rôznymi drahokamami a variáciami ich farieb. Snažíme sa zavďačiť každému štýlu a vkusu a chceme, aby si mali naši klienti z čoho vyberať. Nájdete tu všetko od tradičnejšieho bieleho diamantu až po našu najnovšiu kategóriu farebných diamantov, alebo vzácnejších odtieňov polodrahokamov ako je londýnsky modrý topás. Iste nájdete ten najvhodnejší kúsok práve pre seba.

Rôzne štýly

GLAMIRA dizajnéri sa vždy snažia svojim klientom poskytnúť čo najviac možností. To je dôvod, prečo na našich webových stránkach nájdete očarujúce množstvo rôznych štýlov šperkov, ktoré reagujú na každý možný vkus.

Roky skúseností

Vďaka dlhoročnému profesionálnemu prístupu a snahám o neustále zlepšovanie svojej práce sa spoločnosť GLAMIRA rozšírila do mnohých krajín a má pobočky po celom svete. Objednávka od nás Vám zaistí, že šperk bude odrážať oddanosť odboru a dlhoročné skúsenosti.

Hodnotenie kvality odborníkmi

GLAMIRA zabezpečuje, že všetky naše šperky sú len tej najlepšej kvality. Každá položka prechádza veľmi prísnou kontrolou nášho tímu profesionálov. Každý detail našich šperkov je vytvorený a vyrobený s tou najväčšou starostlivosťou a pozornosťou, pričom využíva dlhoročné skúsenosti a hlboké znalosti v odbore.

Rôzne platobné metódy

GLAMIRA sa snaží, aby bol proces objednávania taký jednoduchý a pohodlný, ako je to len možné. Poskytujeme rôzne platobné metódy, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá je pre Vás najvhodnejšia.

Eticky zaistené miesta

GLAMIRA pracuje iba s etickými a regulovanými ťažobnými oblasťami drahých kameňov. Pri nákupe šperku si môžete byť istí, že drahé kamene nepochádzajú z konfliktných zón a sú iba od tých najspoľahlivejších zdrojov.

Rýchla bezplatná doprava

GLAMIRA poskytuje poistenú, rýchlu a bezplatnú dopravu zdarma. Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľskými spoločnosťami, ktoré zabezpečia, aby Vaša objednávka bola dodaná bezpečne a v čo najkratšom čase.

Certifikácia

Ponúkame našim klientom GL certifikáciu a tiež možnosť objednať si medzinárodnú GIA certifikáciu pre diamantové šperky.

Objednávka bez rizika

Pri objednávaní na stránkach GLAMIRA si môžete byť istí, že na seba nepreberáte žiadne riziko. Poskytujeme našim klientom možnosť vrátenia peňazí do 60-tich dní, takže si môžete byť istí, že si kúpite iba šperky, ktoré Vám najlepšie vyhovujú. Nemali by ste sa tiež obávať ohľadom veľkosti prsteňa. V prípade, že si zvolíte nesprávnu veľkosť, máte možnosť ju zmeniť zadarmo počas 60-tich dní od doručenia tovaru. Okrem toho, doživotná záruka, ktorú poskytujeme, je pevným dôkazom dôvery, ktorú dávame do našej kvality služieb.