Načítávanie...

Prečo si vybrať GLAMIRU?

Nepreberné množstvo drahých kameňov

Tu v GLAMIRE si môžete vyberať z úžasnej ponuky šperkov s rôznymi drahokamami a variáciami ich farieb. Snažíme sa zavďačiť každému štýlu a vkusu a chceme, aby mali naši klienti si z čoho vyberať. Od tradičnejšieho bieleho diamantu až po našu najnovšiu kategórii farebných diamantov alebo vzácnejších odtieňov polodrahokamov ako je londýnsky modrý topás. Iste nájdete ten najvhodnejší práve pre vás.

Rôzne štýly

GLAMIRA dizajnéri sa vždy snaží našim klientom poskytnúť čo najviac možností. To je dôvod, prečo na našich webových stránkach nájdete ohromujúce množstvo rôznych štýlov šperkov, ktoré reagujú na každý možný vkus.

Roky skúseností

Vďaka dlhoročnému profesionálnemu prístupu a snahám o neustále zlepšovanie svojej práce sa spoločnosť GLAMIRA rozšírila do mnohých krajín a má pobočky po celom svete. Objednávka od nás zaisťuje, že šperk bude odrážať oddanosť k odboru a dlhoročné skúsenosti.

Hodnotenie kvality odborníkmi

GLAMIRA zabezpečuje, aby všetky naše šperky boli len tej najlepšej kvality. Každá položka prechádza veľmi prísnou kontrolou nášho tímu profesionálov. Každý detail našich šperkov je vytvorený a vyrobený s tou najväčšou starostlivosťou a pozornosťou, pričom využíva dlhoročné skúsenosti a hlboké znalosti v odbore.

Rôzne platobné metódy

GLAMIRA sa snaží, aby bol proces objednávania jednoduchý a pohodlný, ako je to len možné. Poskytujeme rôzne platobné metódy, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá je pre vás najvhodnejší.

Eticky zaistená miesta

GLAMIRA pracuje iba s etickými a regulovanými ťažobnými oblasťami drahých kameňov. Pri nákupe šperku tu si môžete byť istí, že drahé kamene nepochádzajú z konfliktných zón a sú iba od tých najspoľahlivejších zdrojov.

Rýchla bezplatná doprava

GLAMIRA poskytuje poistenú, rýchlu a bezplatnú dopravu zdarma. Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľskými spoločnosťami, ktoré zabezpečia, aby vaša objednávka bola dodaná bezpečne a v čo najkratšom čase.

Certifikácia

Ponúkame našim klientom GL certifikáciu a tiež možnosť si objednať medzinárodnú GIA certifikáciu pre diamantové šperky.

Objednávka bez rizika

Pri objednávaní na stránkach GLAMIRA si môžete byť istí, že na seba nepreberáte žiadne riziko. Poskytujeme našim klientom možnosť vrátenia peňazí do 60 dní, takže si môžete byť istí, že si kúpite iba šperky, ktoré vám najlepšie vyhovujú. Nemali by ste sa tiež obávať ohľadom veľkosti prsteňa. V prípade, že si zvolíte nesprávnu veľkosť, máte možnosť ju zmeniť zadarmo behom 60 dní od doručení tovaru. Okrem toho doživotná záruka, ktorú poskytujeme, je pevným dôkazom dôvery, ktorú dávame do našej kvality a služieb.