Načítávanie...

Sprievodca zásnubnými prsteňmi

Sprievodca zásnubnými prsteňmi

Koľko by som mal investovať?

Zásnubný prsteň sa kupuje zvyčajne raz za život, a preto sa jedná o veľmi výnimočnú udalosť ako pre kupujúceho, tak pre príjemcu. Plánujete vynaložiť 1 mesačný plat, 2 mesačné platy či viac? Pravda je, že rozpočet na nákup zásnubného prstena je veľmi relatívny a nemá žiadne pravidlá, však má rôzne očakávania. Zo všetkého najskôr je nutné si vytvoriť rozpočet a potom zvážiť faktory ako jej štýl, vkus a osobnosť. Potom čo si prejdete dizajny, druhy drahokamov a kovu, zamerajte sa na cenu a nájdite si alternatívny štýl v sume, ktorá je najbližšia vášmu rozpočtu. Diamanty sú vždy tou najlepšou voľbou vďaka ich celoživotné trvanlivosti, ale keďže sú veľmi zriedkavé a výnimočné, je nutné myslieť na to, že sa diamantový zásnubný prsteň bude vždy cenovo pohybovať nad štandardom ostatných zásnubných prsteňov. Finančná situácia, očakávania partnera a zmysluplnosť prstenu sú najdôležitejšími faktormi, na ktoré je potrebné sa zamerať. Po plánovaní rozpočtu prejdite rôzne štýly a modely a nájdite najvhodnejší kúsok s tým, že zohľadníte aj jej individuálny vkus. Bez ohľadu na cenu, ak už máte naplánované cenové rozpätie, najväčší problém môže byť si vybrať ten správny model. Musíte si byť istí, že dostanete presne to, čo si želá a čo si vy môžete dovoliť. Nenechajte sa teda obklopovať mýtmi, naslúchajte svojmu vnútornému hlasu a nájdite si ten najlepší zásnubný prsteň pre vašu milovanú, ktorý jej bude robiť radosť po celú večnosť.

Aký kov by som mal zvoliť?

Sprievodca zásnubnými prsteňmi

Voľba kovu je veľmi osobná záležitosť, pretože každá žena má iný vkus, takže najprv musíte zvážiť jej štýl, jej oblečenie a venovať pozornosť aj tomu, aký dizajn a farbu šperkov preferuje. Ak je milovníčkou klasiky, môže byť nadčasové žlté zlato skvelou voľbou. Na druhú stranu, ak má rada súčasné modely, môže byť pre ňu veľmi vhodné biele zlato. Platina je tiež skvelá voľba, ak nosí prstene každý deň a má aktívny život. Paládium bude dokonale vyhovovať tým ženám, ktoré majú rady pocit ľahkosti, čo paládium vďaka svojej nízkej hmotnosti zaručuje. Ak je romantická princezná, teplý ružový odtieň zlata ju veľmi poteší.

Aký štýl by som mal zvoliť?

Štýl prsteňa ukazuje na váš osobný vkus a je fyzickým dôkazom vášho jedinečného štýlu a z tohto dôvodu každý dizajnér šperkov a značka vedia, že je dôležité mať široký výber modelov.

Solitaire Pavé

Solitaire Pavé: Ak ste milovník klasiky a minimalista, bude vám jednoduchý, ale zato žiarivejší solitaire Pavé štýl vyhovovať. Drobné kovové guličky a úchytky dajú kamenu extra iskru a dokonale zvýrazní stredový kameň. S modelom solitaire pavé môžete získať moderný alebo vintage štýl presne podľa vášho vkusu.

Zobraziť prstene v štýle Solitaire Pavé 
Halo

Halo: Sledujete módne trendy a ste zároveň nároční? Halo bude vaša voľba. Halo dizajn - postranné kamene umocňujú veľkosť stredového kameňa a dodávajú prsteňu extrémny lesk a jas.

Zobraziť prstene v štýle Halo 
Kvetina

Kvetina: Páči sa vám elegantné a roztomilé kvetinové modely, ale ste tiež fanúšikom atraktívnych kúskov? Kvetinová kolekcia vám dopomôže k dokonalému vzhľadu vďaka nespočetnému množstvu modelov. Ak máte malé subtilné ruky alebo prsty, jemné modely podporia ich perfektný vzhľad.

Zobraziť prstene v štýle Kvetina 
Exkluzívne

Exkluzívne: Ak ste dobrodružní, kreatívni a slobodomyseľní, exkluzívna kolekcia splní vaše očakávania. Vieme, že krása je postavená na detailoch. Delikátne vytvorený dizajn pomôže vyvýšiť krásu stredového kameňa.

Zobraziť prstene v štýle Exkluzívne 
Napätie

Napätie: Ak sú slová a moderný a nadčasový vzhľad popisom vášho štýlu, bude pre vás jedinečný očarujúci odraz drahokamu bez kovového okolí u tension prsteňov to pravé.

Zobraziť prstene v štýle Napätie 
3 & 5 kameňov

3 & 5 kameňov: 3 kamene u zásnubného prsteňa sú ako symbol minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Jeho posolstvo je preto nadčasové a večné. Vedľajšie kamene môžu byť buď rovnakej veľkosti, alebo môžu byť menšie ako stredový kameň. Pokiaľ máte záujem o žiarivé modely, môžete si vybrať prsteň s 5 kameňmi, pretože tento dizajn dodá maximálny lesk a odraz svetla.

Zobraziť prstene v štýle 3 & 5 kameňov 
Side stone (Postranný kameň)

Side stone (Postranný kameň): Je všetko, čo chcete pre váš prsteň, viac žiary a lesku? Ak ste rada stredom pozornosti a jedinečná, sú side stone modely pre vás perfektnou voľbou. Pozoruhodný model smeruje pozornosť priamo k stredovému kameňu, ktorý vytvára výrazný ligot a dojem zároveň.

Zobraziť prstene v štýle Side Stone 
Dizajnový solitaire

Dizajnový solitaire: Ak sú pre vás netradičné a jedinečné štýly atraktívne, moderná kolekcia dizajnových solitaire prsteňov vám umožní vytvoriť ideálny model len a len pre vás. Prelomte staromódne pravidlá a bežte si vytvoriť vlastný ultramoderný štýl.

Zobraziť prstene v štýle Design Solitaire 
Perla

Perla: Ak radi vo vašom okolí udávate módne trendy a idete s módou, dychberúci perlové prstene čakajú len na vás. Nadčasová a elegantná krása perly vám bude oddaná a vždy vám dodá sofistikovaný vzhľad. Perly môžete kombinovať s farebnými drahokamami alebo klasickým diamantom.

Zobraziť prstene s perlou 

Aký kameň by som mal zvoliť?

Farba kameňa hrá veľkú úlohu a záleží na vašich osobných preferenciách, preto je veľmi dôležité vybrať ten správny kameň. Preskúmajte tajomný zmysel drahokamov, vďaka ktorému bude váš zásnubný prsteň o to viac špeciálny.

Diamant

Diamant: Čistá krása a nevinnosť diamantu zastaví váš dych. Táto dokonalá a nadčasová krása zdobí ženy už po celé stáročia. A práve táto jedinečnost a nevinnosť diamantov urobí váš zásnubný prsteň veľmi výnimočným.

Zobraziť zásnubné prstene s diamantom 
Čierny diamant

Čierny diamant: Asertívny a mimoriadny... Seriózny vzhľad a silná húževnatosť čierneho odtieňa symbolizujú stabilitu. Ak máte svoj vlastný štýl a intelektuálnu povahu, čierny diamant si vás získa svojím tajomným vzhľadom. Ak máte moderný alebo sofistikovaný vzhľad, pridá táto nadčasová módna farba vašej duši dôveru a štýl.

Zobraziť zásnubné prstene s čiernym diamantom 
Smaragd

Smaragd: Voláme sem všetkých milovníkov jari! Jedinečná a sýto zelená farba je symbolom lásky a znovuzrodenia. Pozývame všetkých umelcov a tvorivé duše, pretože smaragdový zásnubný prsteň bude ich obľúbený! Smaragd je tiež symbol šťastného a úspešného manželstva.

Zobraziť zásnubné prstene so smaragdom 
Zafír

Zafír: Sýty modrý tón v sebe nesie význam vernosti a dôvery. Úžasná tmavo modrá farba pripomínajúci hlboký oceán má nekonečné kúzlo a prináša pocit upokojenie. Pokiaľ máte potrebnú sebadôveru a silu, je to váš kameň.

Zobraziť zásnubné prstene so zafírom 
Rubín

Rubín: Silné pocity a najkrajšia búrlivá láska... Rubín dodáva vášmu zásnubnému prsteňu vášeň. Tmavo červené vibrácie vytvárajú bohatstvo a éterickú krásu. Ak ste ambiciózni a spoločenskí, rubín je pre vás určite ten pravý. Je symbolom bezpodmienečnej lásky a skutočnej vášne.

Zobraziť zásnubné prstene s rubínom 
Biely zafír

Biely zafír: Ak vás popisujú slová ako noblesa a tajomnosť, bude pre vás táto bezfarebná a nadčasová elegancia to pravé. Ak z vás vyžaruje vnútorný pokoj a rozdávate ho kam len vstúpite, bude biely zafír pre vás perfektnou voľbou.

Zobraziť zásnubné prstene s bielym zafírom 
Ametyst

Ametyst: Mystická fialová farba ametystu oplýva množstvom energie a vytvára skvelú kombináciu s bielym zlatom, paládiom alebo platinou. Ak máte radi silný a moderný vzhľad, môžete si pozrieť našu kolekciu ametystových šperkov.

Zobraziť zásnubné prstene s ametystom 
Citrín

Citrín: Ak máte v sebe veľa energie, bude pre vás jasná farba citrínu skvelá voľba. Farebný odtieň je ako darček slnka a pomôže vám stať sa odvážnejší a silnejší. Pokiaľ máte optimistický a spoločenský charakter, povznesie tento pôvabný kameň vašu osobnosť.

Zobraziť zásnubné prstene s citrínom 
Modrý topás

Modrý topás: Ak máte radi jasné modré odtiene, dodá modrý topás vášmu zásnubnému prsteňu mimoriadne čaro. Vďaka unikátnemu lesku bude zásnubný prsteň neprehliadnuteľný a zvodné modré odlesky sa stanú symbolom vašej vernosti.

Zobraziť zásnubné prstene s modrým topazom 
Granát

Granát: Najúžasnejší červený odtieň vytvára veľmi intenzívnu a silnú výpoveď. Je to farba života a vitality, takže ak máte veľmi vysokú životnú energiu, veľkú lásku k životu a podporujete ju svojou večnou láskou, granát je váš kameň. Granát je ako celoživotný román vašej pravej lásky.

Zobraziť zásnubné prstene s granátom 
Peridot

Peridot: Rozprávková sila a odraz svetla vás zaujmú, ak máte záujem o zelenožlté farebné odtiene. Zemský tón vám pripomenie materskú povahu a krásu. Nosí v sebe tiež tajnú správu medzi vami a vašou milovanou: "Verím ti a milujem ťa".

Zobraziť zásnubné prstene s peridotom 
Akvamarín

Akvamarín: Ohromujúca modrá farba a jas tmavo modrého odtieňu vytvárajú dokonalú kombináciu s akoukoľvek farbou kovu. Pôsobivý svieži vzhľad vám prinesie pokojné okamihy spoločne s elegantnou krásou. Farba tropického oceánu bude výrazom vašej lásky.

Zobraziť zásnubné prstene s akvamarínom 
Ohnivý opál

Ohnivý opál: Hlboká oranžová farba má silnú vibráciu odtieňov a pripomína nám romantický západ slnka v blízkosti morského pobrežia. Množstvo energie, ktorú opál v sebe má, dáva našej duši pozitívny pocit. Je tiež symbolom trvajúceho šťastia a vyhovuje kreatívnym snílkom. Ak budete nasledovať vaše sny a budete vždy pozitívni bez ohľadu na to, kde ste, zásnubný prsteň s ohnivým opálom bude vaším najväčším priaznivcom.

Zobraziť zásnubné prstene s ohnivým opálom 
Zelený ametyst

Zelený ametyst: Svetlo zelený odtieň je symbolom obnovy a ak máte radi úžasný vzhľad, zelený ametyst je pre vás dobrou voľbou. Nová kapitola vášho života a tiež nový začiatok. Ak je vaša osobnosť vždy otvorená novým výzvam, zelený ametyst vám bude báječne vyhovovať svojím krásnym vzácnym farebným tónom a významom, ktorý nesie.

Zobraziť zásnubné prstene so zeleným ametystom 
Zelený turmalín

Zelený turmalín: Ak máte radostného ducha a zdieľate ho aj so svojím okolím, zelený odtieň turmalínu váš charakter ešte zdôrazní. Oslávte najväčší okamih vášho života so zásnubným prsteňom so zeleným turmalínom.

Zobraziť zásnubné prstene so zeleným turmalínom 
Ružový turmalín

Ružový turmalín: Romantické, ale jasné vibrácie ružovej farby vás uchváti na prvý pohľad. Je to farba čistej lásky a najsladší ružový tón, ktorý môžete vôbec nájsť. Ak máte fantáziu a vkus, zásnubný prsteň s ružovým turmalínom vám toho môže veľa ponúknuť! Je to tiež neustála pripomienka vašej hlbokej lásky.

Zobraziť zásnubné prstene s ružovým turmalínom 
Ruženín

Ruženín: Príjemná ružová farba vám pomôže k romantickému vzhľadu. Nie príliš veľa pozornosti, ale ľahké rozpoznanie! Pokojná energia ruženínu je ako bezpečný prístav, kde budete hľadať vždy útočisko a ochranu rovnako ako vo vašom vzťahu. Ak ste romantická duša, môžete udržiavať práve tieto krásne okamihy v zásnubnom prsteňu s ruženínom.

Zobraziť zásnubné prstene s ruženínom 
Žltý zafír

Žltý zafír: Ohnivá jasne žltá farba prebudí všetky vaše zmysly. Je na čase ukázať vašu tvorivú a intelektuálnu energiu. Ak máte silnú a odvážnu osobnosť, bohatý žltý odtieň vo vás prebudí všetky vaše emócie.

Zobraziť zásnubné prstene so žltým zafírom 
Záhneda (Smoky Quartz)

Záhneda (Smoky Quartz): Tajomná farba záhnedy dodá vášmu zásnubnému prsteňu neuveriteľné čaro. Zároveň prináša svojmu majiteľovi vďaka teplému kávovému tónu príjemný pocit. Má zemitý vzhľad, takže všetci milovníci prírody si prídu na svoje a môžu tak uctievať matku prírodu. Nie však príliš bláznivo. Zostaňme pri zemi!

Zobraziť zásnubné prstene so záhnedou 
Tanzanit

Tanzanit: Jediný kameň svojho druhu. Ak sa vám páči vzácne, krásne a mimoriadne kúsky, tanzanit musí byť rozhodne váš. Veľmi bohatý farebný odtieň s istotou odlíši váš zásnubný prsteň od tých ostatných. Má jedinečný a úžasný farebný odtieň. Pokiaľ chcete ohromiť niečím výnimočným, tanzanit očarí ako vás, tak vašu milovanú.

Zobraziť zásnubné prstene s tanzanitom