Načítávanie...

SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI NÁRAMKOV

Náramok je doplnok, ktorý sa používa ako na každodenné nosenie, tak aj na príležitosti, kde vynikne jeho luxusný vzhľad a odráža štýl žien aj mužov. Aby ste pri výbere náramku, ktorý lahodí Vášmu vkusu nemali problémy, je potrebné nájsť tú správnu veľkosť. V závislosti od hmotnosti osoby sa môže veľkosť zápästia meniť. Existujú aj ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú veľkosť, ako je kostnatá štruktúra zápästia alebo pohlavie. Muži majú zvyčajne širšie zápästia ako ženy. Pri modeloch náramkov a taktiež pri tenisových náramkoch musíte venovať pozornosť tvaru, ktorý má vaša ruka pri nasadzovaní náramku na zápästie.

Priemerná veľkosť náramkov

Dokážeme pochopiť, že nechcete merať zápästie niekoho iného, ​​aby ste nepokazili prekvapenie, ktoré ste si pripravili.

Našťastie Vám naša 60-dňová záruka vrátenia tovaru umožňuje vymeniť náramok, ktorý ste si zakúpili, ak sa vyskytne problém s veľkosťou.

Priemerná veľkosť náramku pre ženy je cca 18 cm, zatiaľ čo u mužov je to cca 20 cm. To zodpovedá veľkosti "medium" v možnostiach veľkostí náramkov GLAMIRA.

Merač náramkov GLAMIRA zadarmo

Common Ring Sizes

Pre tých, ktorí majú problém s určením správnej veľkosti náramku, je tu merač náramkov, ktorý zmeria Vašu veľkosť správne. S možnosťami dopravy zadarmo poskytujeme našim zákazníkom najlepšie výsledky pri meraní náramku. Nezabudnite, že existuje možnosť rôznych meraní v závislosti od značky, ktorú uprednostňujete. Preto si nenechajte ujsť príležitosť, ako získať svoj bezplatný merač náramkov s dopravou zdarma.

Prosím, zašlite nám e-mail na adresu servis@glamira.sk s predmetom „objednať merací prúžok náramkov“, do ktorého uvediete Vaše meno a adresu, aby ste si mohli uplatniť nárok na bezplatný merač veľkosti náramkov. Alebo môžete tento formulár jednoducho vyplniť a požiadať o bezplatný merač náramku. Po dokončení požiadavky môže trvať až 7 pracovných dní, kým sa bezplatný merač náramkov doručí na Vašu adresu.

Printable Bracelet Sizer

Vytlačte si sprievodcu veľkosťami náramkov

Ak máte doma tlačiareň, môžete si sprievodcu veľkostí náramkov stiahnuť vo formáte PDF. Uistite sa, že počas sťahovania nebol zmenený formát, aby nebola ovplyvnená pôvodná veľkosť.

Ak si stále nie ste istí, ktorá veľkosť by bola pre Vás najvhodnejšia, neváhajte kontaktovať našich odborníkov a preberte s nimi túto záležitosť. Kontaktujte nás> 

Tipy na meranie veľkosti náramku

  • Pokiaľ ide o tenisové a kožené náramky, uistite sa, že meriate tesne nad Vašou zápästnou kosťou a k odmeranej veľkosti pridajte približne 2 centimetre. Váš náramok tak nebude príliš voľný ani príliš tesný.
  • Ak si chcete kúpiť model náramku (bangle), ktorý je pevný z jedného kusu/bez zapínania, spojte prsty k sebe a zmerajte miesto, kde je Vaša ruka najširšia. Potom pomocou tabuľky poskytnutej spoločnosťou GLAMIRA rozhodnite o veľkosti, ktorá Vám vyhovuje.
  • Pre mužov máme možnosti koženého náramku. Aj keď stredná/medium veľkosť je priemerná veľkosť, pomocou našej tabuľky veľkostí sa môžete ubezpečiť o svojej veľkosti.

Tabuľka veľkosti náramkov

Nižšie nájdete štandardné veľkosti náramkov pre náramky/"bangle" náramky.

Uk Chart