Načítávanie...

Bezpečnostná politika

Zabezpečujeme naše webové stránky a iné systémy pomocou technických a organizačných opatrení proti strate, zničeniu, prístupu, zmeny alebo šíreniu Vašich údajov neoprávnenými tretími stranami. Týmito opatreniami zabezpečujeme pocit bezpečia pri prezeraní na našich webových stránkach a je pre nás dôležité, aby Vaše súkromie bolo chránené. Údaje, ktoré nám poskytnete, budú slúžiť len na účely spracovania Vašej objednávky a nebudú v žiadnom prípade zdieľané s inými stranami, či už pre komerčné účely alebo akúkoľvek podozrivú aktivitu.

Realizáciou objednávky u nás súhlasíte s používaním našich Zásad ochrany osobných údajov a s tým, že podrobnosti, ktoré s nami zdieľate, budú použité na zabezpečenie spokojnosti zákazníkov, ako je potvrdenie objednávky a sledovanie objednávky, ku kontrole informácií pri nezrovnalostiach, predchádzaní podvodným činnostiam, identifikácii výrobkov a služieb a poskytnutie užitočných pokynov a ďalších činností, ktoré slúžia na uspokojenie zákazníckych potrieb.

SSL certifikát

Zaistíme, aby Vaše dáta boli spracúvané dôverne a šifrované pomocou zabezpečeného serverového softwaru SSL. (Secure-Socket-Layer). Šifrované informácie o objednávke, meno, adresu, bankové údaje alebo údaje na platobnej karte nemôže čítať žiadna tretia strana. To je „lock“ pre všetky webové stránky, ktoré používajú protokol SSL a nachádzajú sa na samom začiatku adresného riadku, tesne pred webovou adresou.

Zabezpečenie dát

Ručíme za bezpečnosť čísla Vašej karty, transakcií, čísel sociálneho poistenia a akejkoľvek inej formy osobných údajov tak, že budú bezpečne prenášané medzi Vami ako zákazníkom a našou doménou. Vďaka technológii SSL, ktorá slúži na prenos informácií medzi klientom a serverom, bez toho aby bola odovzdávaná tretím stranám, je zaistené, že prevedené údaje sa používajú výhradne na účely, s ktorými klient súhlasil počas prezerania príslušného webu.

Dodržavanie PCI

GLAMIRA zaisťuje všetky dáta v bezpečí s poskytovateľom hostingu kompatibilným s PCI (Payment Card Industry). My, ako veľmi skúsená spoločnosť, si uvedomujeme, aké je dôležité, aby sa zákazník cítil v bezpečí pri online nákupe a takisto si uvedomujeme, že zabezpečenie ich dát a najmä informácií o kreditných kartách je pre úspešné podnikanie zásadné. Dodržiavanie PCI slúži na optimalizáciu zabezpečenia ľubovoľnej karty, či už je to kreditná, debetná alebo dokonca cash card. Ide o súbor široko rozšírených a prijatých zásad, ktoré sú vytvorené s úmyslom chrániť osobné údaje klienta a zaistiť ich bezpečnosť pri prezeraní a platení on-line. Zároveň chráni pred zneužitím osobných a platobných podrobností.