x
 
   

Bezpečnostná politika

Zabezpečujeme naše webové stránky a iné systémy pomocou technických a organizačných opatrení proti strate, zničeniu, prístupu, zmeny alebo šíreniu vašich údajov neoprávnenými tretími stranami. Týmito opatreniami zabezpečujeme pocit bezpečia pri prezeraní na našich webových stránkach a je pre nás dôležité, aby vaše súkromie bolo chránené. Údaje, ktoré nám poskytnete, budú slúžiť len na účely spracovania vašej objednávky a nebudú v žiadnom prípade zdieľané s inými stranami, či už pre komerčné účely alebo akúkoľvek podozrivú aktivitu.

Realizáciou objednávky u nás súhlasíte s používaním našich Zásad ochrany osobných údajov a s tým, že podrobnosti, ktoré s nami zdieľate, budú použité na zabezpečenie spokojnosti zákazníkov, ako je potvrdenie objednávky a sledovanie vašej objednávky, ku kontrole informácií pri nezrovnalostiach, predchádzaní podvodným činnostiam, identifikácii výrobkov a služieb a poskytnutie užitočných pokynov a ďalších činností, ktoré slúžia na uspokojenie zákazníckych potrieb.

SSL certifikát

Zaistíme, aby vaše dáta boli spracovávané dôverne a šifrované pomocou zabezpečeného serverového softwaru SSL. (Secure-Socket-Layer). Šifrované informácie o vašej objednávke, meno, adresu, bankové údaje alebo údaje na platobnej karte nemôžete čítať žiadna tretia strana. To je zaistené malou ikonou "lock" pre všetky webové stránky, ktoré používajú protokol SSL a nachádzajú sa na samom začiatku adresného riadku, tesne pred webovou adresou.

Zabezpečenie dát

Ručíme za bezpečnosť vášho čísla karty, transakcií, čísel sociálneho poistenia a akékoľvek iné formy osobných údajov tak, že budú bezpečne prenášané medzi vami ako zákazníkom a našou doménou. Vďaka technológii SSL, ktorá slúži na prenos informácií medzi klientom a serverom, bez toho aby bola odovzdávaná tretím stranám, je zaistené, že prevedené údaje sa používajú výhradne na účely, ku ktorým sa klient dohodol počas prezerania príslušného webu.

Dodržavanie PCI

GLAMIRA zaisťuje všetky dáta v bezpečí s poskytovateľom hostingu kompatibilným s PCI (Payment Card Industry). My, ako veľmi skúsená spoločnosť, si uvedomujeme, aké je dôležité, aby sa zákazník cítil v bezpečí pri online nákupe a takisto si uvedomujeme, že zabezpečenie ich dát a najmä informácií o kreditných kartách je pre úspešné podnikanie zásadné. Dodržiavanie PCI slúži na optimalizáciu zabezpečenie ľubovoľné karty, či už je to kreditné, debetné alebo dokonca cash card. Ide o súbor široko rozšírených a prijatých zásad, ktoré sú vytvorené s úmyslom chrániť osobné údaje klienta a zaistiť ich bezpečnosť pri prezeraní a platení on-line. Zároveň chráni pred zneužitím osobných a platobných podrobností.