Načítávanie...

Cenová politika

Naša cenová politika sa cielene snaží udržať najlepšiu cenu na trhu a súčasne ponúknuť vysokú kvalitu. GLAMIRA pyšne stojí za svojimi produktmi, ponúka nekonečnú rozmanitosť modelov a príležitostí si výrobok upraviť podľa vlastného želania. Naším cieľom je udržať naše ceny čo najnižšie bez to, aby utrpela kvalita výrobkov.

Spoločnosť GLAMIRA prevádzkuje svoje služby on-line, čím sa vyhýba mnohých zbytočným nákladom tradičných obchodníkov, ktorí musia vynaložiť vysoké náklady na prevádzku kamenných predajní.

Ako udržujeme nízke ceny?

  • Bohaté skúsenosti v obchode so šperkami - Počas dvoch desaťročí pôsobenia v online zlatníctve vieme, ako riadiť naše náklady na všetkých úrovniach.

  • Priamo od zdroja - Všetky drahokamy a šperky. Každý krok v typickom maloobchodnom modeli ovplyvňuje konečnú cenu výrobku. Sme výrobca, ktorý pokrýva všetky fázy procesu, od prvého dotyku pera na papieri, do odovzdania výrobku kuriérovi. Tým, že sa zaobídeme bez predajcov, dovozcov, veľkoobchodov a obchodov, sme schopní priniesť našim zákazníkom veľké úspory.

  • Dlhodobá spolupráca so spoľahlivými dodávateľmi - Objavovanie najlepších zdrojov materiálov a udržovanie zdravých vzťahov s dodávateľmi nám umožňuje ušetriť na výrobných nákladoch, ktoré vedú k rozumnej cene konečného produktu. Už vytvorené dlhodobé väzby medzi spoľahlivými zdrojmi pre najkvalitnejšie suroviny nám umožňujú ponúknuť dnes jednu z najlepších cien na trhu.

  • Výhoda prevádzky online - Umožňuje ušetriť náklady na zariadenia, ich údržbu a zamestnancov, ktoré by boli potrebné pre fyzickú predajňu, čo by odrážalo konečnú cenu výrobkov.

  • Žiadne zásoby - Získajte to, čo chcete, a nie to, čo máme. - Vzhľadom na to, že vyrábame každú objednávku od nuly podľa Vašich preferencií a prispôsobenia, vedie to k múdremu využitiu materiálov a ušetríme tak náklady na skladovanie, pretože nepracujeme so skladovým tovarom. Sme schopní ponúknuť najlepšie riešenie pre rozpočet, ktorý máte, navyše poskytujeme možnosť si zvoliť druh kovu, kameňa, karátu, veľkosti a ďalšie možnosti.

    Pre našich zákazníkov sme vynaložili veľké úsilie na zabezpečenie najlepších cien spolu s vysoko kvalitnými výrobkami. Na dosiahnutie tohto cieľa však nemôžeme vytvoriť viac položiek slúžiacich len na porovnanie. V prípade takéhoto nákupu má spoločnosť GLAMIRA právo z objednávky jednu alebo viac položiek zrušiť.

  • In-house experti - návrhári, gemológovia, odborníci na šperky identifikujúci materiály a ich kvalitu (kovy a kamene) vytvárajú nové návrhy a vyrábajú spoločne pod jedným menom bez ďalších prevádzkových nákladov.

  • Žiadne skryté poplatky - Prispôsobíte svoju položku popredne podľa Vášho želania. Nepridávame nereálne náklady k cenám našich produktov, takže platíte len hodnotu, ktorú si zakúpite.

Kliknite tu a dozviete sa viac o našich etických princípoch sourcingu.