x
 
   
Citrínové šperky

CITRÍN

Citrínový kameň má žltý odtieň spôsobený kombináciou vysokého tlaku a vysokej teploty v priebehu svojho formovania mangánom a titánom.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

boderOBJAVTE VIAC

Citrínový

Citrínový kameň má žltý odtieň spôsobený kombináciou vysokého tlaku a vysokej teploty v priebehu svojho formovania mangánom a titánom. Jeho farba sa pohybuje od pastelovo žltej do tmavšieho hnedo-oranžového odtieňu. Je členom kremeňovej rodiny, drahokam je vzácny, čistý a lesklý už v jeho štruktúre. Za dlhé roky je známy ako slnečný kameň odvodený z gréckych a rímskych bájí, kde bol slávnym symbolom slnka. Citrín sa ťaží v Amerike, a to najmä v južnej časti kontinentu: Brazília a Bolívia. Je to kameň znamenia zverokruhu Panna a mesiaca November.

Glamira vyberá iba kamene kvality AAA, ktoré majú byť použité v citrínových šperkoch; náušniciach, prsteňoch, náhrdelníkoch a príveskoch, náramkoch, zásnubných prsteoch a manžetových gombíkoch ako i vo všetkých kuskoch pre deti. V internetovom obchode si môžete prispôsobiť kus šperku podľa výberu s citrínom a zachytiť tak slnko do Vášho oblečenia. Pokiaľ si zvolíte kombináciu obzvlášť s platinou, striebrom alebo bielym zlatom, všimnete si jeho najjasnejšiu časť a ucítite jeho podstatu podčiarknutú umeleckým prevedením a štýlom.

V spojitosti s úspechom a prosperitou, citrín odráža silu slnka v Glamira designoch. Pre ženy, vytvorí spôsob, ako osláviť ženskosť a modernosť v rovnakom čase. Mimoriadny pár náušníc s citrínom udeľuje Vám ako nositeľovi večný svit mladosti! Alebo citrinový náhrdelník, ktorý priam spadol z neba bude napĺňať Vašu vnútornú silu s starobylé kúzlo. Môžete si prispôsobiť najväčšiu hviezdu vo vesmíre a premeniť si v ňu Váš citrínový prsteň. Krása je tak dostupná a fenomenálna!