x
 
   
ORANŽOVÝ ZAFÍR

ORANŽOVÝ ZAFÍR

Špeciálne farby obohacujú špeciálnu povahu ... Nechajte tento kameň múdrosti, kreativity a zmyselnosti hrať dôležitú rolu vo Vašom živote.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS

ORANŽOVÝ ZAFÍR

Oranžový safír je silno povzbudzujúci krištáľ pre spisovateľov, spevákov a umelcov alebo kohokoľvek, kto chce vyjadriť svoje najhlbšie emócie a myšlienky najkreatívnejším spôsobom. Dodá Vám božskú inšpiráciu a nasmeruje Vás k tomu, aby ste prejavili Vaše duchovné videnie. Oranžový safír vyžaruje životnú silu, ktorá tiež zvýši Vašu sexuálnu energiu a túžbu, ktorá podporí Vašu plodnosť. Tento krištáľ je veľmi upokojujúci pre srdce a myseľ. Odstráni negatívne myšlienky a akékoľvek duševné napätie. Taktiež povzbudí myseľ, aby bola otvorená kráse a zázraku života. Prináša uvoľnenie a pocit šťastia pri obnovení rovnováhy vo Vašom tele.
Oranžový safír aktivuje a očistí druhú čakru. Prevedie tok energie a informácií z Vášho tela do Vašej mysle a naopak. Je to krištáľ nadšenia, blaženosti a odovzdania sa. Zvýši Vašu predstavivosť a uvoľní Váš zmysel pre inšpiráciu, ktorá podporí Vaše skúsenosti a komunikáciu. Zabezpečí, aby bol Váš prejav kreatívny v spojení s Vaším srdcom, čím budú Vaše prejavy slúžiť iba najvyššiemu dobru.
Oranžový safír Vám prinesie energiu, šťastie a priateľstvo. Taktiež Vám prinesie potešenie v láske a romantiku rovnako ako rodinnú jednotu.