x
 
   

 

STRIEBORNÉ ŠPERKY

Striebro, ktoré ponúkame v tej najpodmanivejšej forme. Prezrite si tieto dychberúci modely a nechajte sa nimi fascinovať.

ODPORÚČANÉ VÝROBKY PRE VÁS
boderOBJAVTE VIAC
 • STRIEBORNÉ SVADOBNÉ PRSTENE

  STRIEBORNÉ SVADOBNÉ PRSTENE
  GLAMIRA je presvedčená, že tu nájdete dokonalý pár strieborných svadobných prsteňov. Tie budú symbolizovať nielen záväzok, ale aj postoj k sofistikované súdržnosti štýlu.

 • STRIEBORNÉ ZÁSNUBNÉ PRSTENE

  STRIEBORNÉ ZÁSNUBNÉ PRSTENE
  Obrovská kolekcia strieborných zásnubných prsteňov vďaka ktorej máte šancu nájsť perfektný kúsok. Zapôsobte na ňu s inovatívnym dizajnom.

 • STRIEBORNÉ NÁRAMKY

  STRIEBORNÉ NÁRAMKY
  Perfektná pripomienka špeciálnych udalostí. Strieborné náramky sú perfektnou voľbou pre príležitosti zasluhujúce pozornosť a budú v sebe nosiť nezabudnuteľné spomienky.

 • STRIEBORNÉ DIZAJNOVÉ PRSTENE BEZ KAMEŇOV

  STRIEBORNÉ DIZAJNOVÉ PRSTENE BEZ KAMEŇOV
  Striebro spadá do kategórie drahých kovov a verí sa, že hrá dôležitú úlohu v udržiavaní vnútornej čistoty a odolnosti. Preto sú tieto strieborné dizajnové prstene bez kameňov perfektným prekvapením pre vaše milované.

 • STRIEBORNÉ PÁNSKE PRSTENE

  STRIEBORNÉ PÁNSKE PRSTENE
  Striebro je známe už od staroveku pre svoju ušľachtilosť a z tohto dôvodu sú pánske strieborné prstene vyhľadávaným pánskym doplnkom... Skvelý darček pre manžela, rodinného príslušníka, priateľa či kolegu.

 • STRIEBORNÉ MANŽETOVÉ GOMBÍKY

  STRIEBORNÉ MANŽETOVÉ GOMBÍKY
  Brilantná sada strieborných manžetových gombíkov je tou správnou cestou, ktorú sa môžete vydať, ak ste už unavení každodennou rutinou... Tieto manžetové gombíky ponúkajú pohodlné nosenie bez kompromisov vo vašom osobnom štýle.

 • STRIEBORNÉ PÁNSKE NÁUŠNICE

  STRIEBORNÉ PÁNSKE NÁUŠNICE
  Vybrať perfektne padnúce šperky pre mužov môže byť niekedy výzva. Urobte dojem s GLAMIRA striebornými pánskymi náušnicami, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa zavďačili každému štýlu.

 • STRIEBORNÉ PIERCINGY DO NOSA

  STRIEBORNÉ PIERCINGY DO NOSA
  Odvážny strieborný piercing do nosa, ktorý vás privedie do centra pozornosti. Krásne dizajny inšpirované prírodou.

 • STRIEBORNÉ BROŠNE

  STRIEBORNÉ BROŠNE
  Zaujímavé brošne, ktoré sú určené obdivovateľom strieborných šperkov. Prejdite si našu širokú kolekciu a vyberte si takú brošnu, ktorá vo vás vyvolá tú najsilnejšiu emóciu.